Rotušės aikštę užtvindė įspūdingi superautomobiliai – Kas vyksta Kaune

Rotušės aikštę užtvindė įspūdingi superautomobiliai

R. Tenio nuotr.

Ketvirtadienio popietę kauniečiai turėjo progą stebėti neįprastus svečius miesto centre. Į pagrindinę Kauno aikštę sugužėjo keliasdešimt automobilių, kokių dažnai mūsų gatvėse nepamatysi, o kai kurių nepamatysi visai. Tai – „The Challenge“ ralio, startavusio Monake ir finišuosiančio Maskvoje, dalyviai.

Rėmėjų ženklais apklijuotus automobilius užsienietiškais numeriais kauniečiai Rotušės aikštėje pastebėjo apie 15 val. Čia išsirikiavo „Ferrari“, „Lamborghini“, „McLaren“, „Porsche“, „Bentley“, „Rolls-Royce“, „Mercedes-Benz“ markių vežėčios, dauguma transporto priemonių registruotos Nyderlanduose.

Pasirodo, brangių ir labai greitų automobilių savininkai sugužėjo į Rotušės aikštėje šią vasarą atidarytą restoraną „Briques“. Restorano direktorė Ingrida „Kas vyksta Kaune“ nurodė, kad tai yra svečiai iš Monako, kasmet organizuojantys ralį „The Challenge“.

Šie žmonės vasarą pietavo minėtame restorane ir vėl sugalvojo sustoti čia. Papietavę, ralio dalyviai iškeliavo į Rygą. Pašnekovės žiniomis, dėl pandemijos ralyje dalyvauja 35 automobiliai, į Kauną atvyko 75 žmonės.

„Skaičiai turėjo būti gerokai didesni, pagal pirminį planą, turėjome priimti 120 automobilių, tačiau situacija ralio dalyvių skaičių gerokai apkarpė. Kaune buvo jų tarpinė stotelė – papietauti, valandėlę pailsėti, atsigaivinti, ir pajudėjo toliau“, – sakė Ingrida.

Privatus ralis šeštadienį startavo Monake, nusidriekė per Vakarų Europą ir rytoj turėtų finišuoti Maskvoje. Kaip nurodoma „The Challenge“ portale, tai geriausiai žinomas prestižinis ralis, kurio ištakos siekia 2002-uosius.

Per 18 metų ralio dalyviai aplankė praktiškai visas Europos valstybes, renginyje sudalyvavo per 1500 automobilių. 2020-ųjų turas dėl pandemijos buvo perkeltas į šiuos metus, o dalyvių skaičius apribotas iki 40.

Rugsėjo 18-14 dienomis numatyta įveikti daugiau nei 3 tūkst. kilometrų nuo Monako iki Maskvos.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA