Nuo tarnybos nušalintas girtas Kauno pareigūnas – Kas vyksta Kaune

Nuo tarnybos nušalintas girtas Kauno pareigūnas

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.

Antradienio rytą Kaune kolegoms įkliuvo girtas policijos pareigūnas, pranešė Policijos departamentas.

Rugsėjo 21 dieną apie 7.37 val. Kaune, Savanorių prospekte, pastebėtas tarnybos metu uniformuotas neblaivus (1,50 prom.) Kauno apskr. VPK pareigūnas. 1965 metais gimęs vyras nušalintas nuo tarnybos. Įvykio aplinkybės tiriamos.

Už tarnybinius nusižengimus valstybės tarnautojui gali būti skiriama viena iš šių tarnybinių nuobaudų: pastaba, papeikimas, griežtas papeikimas, atleidimas iš pareigų.

Tarnybinė nuobauda skiriama atsižvelgiant į kaltę, tarnybinio nusižengimo padarymo priežastis, aplinkybes ir pasekmes, į valstybės tarnautojo veiklą iki tarnybinio nusižengimo padarymo, tarnybinę atsakomybę lengvinančias ir sunkinančias aplinkybes.

Tarnybinė nuobauda – atleidimas iš pareigų gali būti skiriama už šiurkštų tarnybinį nusižengimą, taip pat už kitą tarnybinį nusižengimą, jeigu prieš tai valstybės tarnautojui nors kartą per paskutinius 12 mėnesių buvo taikyta tarnybinė nuobauda – griežtas papeikimas.

Remiantis Lietuvos Respublikos valstybės tarnybos įstatymo 33 str., šiurkščiu tarnybiniu nusižengimu laikoma ir buvimas tarnybos (darbo) metu neblaiviam.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA