Kauno pareigūnai sudavė smūgį narkotinių ir psichotropinių medžiagų platinimo operacijai – Kas vyksta Kaune

Kauno pareigūnai sudavė smūgį narkotinių ir psichotropinių medžiagų platinimo operacijai

Kauno apskrities VPK nuotr.

Praėjusią savaitę, rugsėjo 16-17 d., Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Kauno apskr. VPK) kriminalistai sulaikė tris Kauno apskrities gyventojus, kaip įtariama, platinusius narkotines ir psichotropines medžiagas: amfetaminą, kanapes ir kokainą.

Ikiteisminio tyrimo duomenimis, Kauno ir Jonavos rajono gyventojai (gim. 1982 m., 1987 m. ir 1989 m.) galimai platino narkotines ir psichotropines medžiagas, kurias laikė paslėpę vieno iš jų sodyboje. Manoma, kad šie asmenys taip pat galėjo tiekti narkotines ir psichotropines medžiagas tolimesniam platinimui, t.y. neteisėtų medžiagų platinimo „taškams“.

Kaip skelbia Kauno apskr. VPK, atlikus kratas, pas vieną įtariamųjų (gim. 1989 m.) rasta augalinės kilmės narkotinių medžiagų – kanapių ir jų antžeminių dalių bei galimai narkotinės medžiagos – kokaino. Kito įtariamojo (gim. 1987 m.) gyvenamojoje vietoje kratos metu rasta psichotropinės medžiagos – amfetamino ir augalinės kilmės galimai narkotinių medžiagų – kanapių bei jų antžeminių dalių.

Du iš trijų įtariamųjų – praeityje teisti už visą eilę įvairių nusikaltimų: turto prievartavimą, sukčiavimą, vagystę, neteisėtą disponavimą narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis, dokumentų klastojimą ir kitus nusikaltimus. Visiems sulaikytiesiems paskirtos griežčiausios kardomosios priemonės – suėmimai.

Kauno apskr. VPK Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 260 str. 2 ir 3 d. Vienam įtariamajam už tai gresia laisvės atėmimas nuo aštuonerių iki dešimties metų, dviems – nuo dešimties iki penkiolikos metų.

Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokurorai.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA