Prestižiniame kultūrizmo ir fitneso turnyre Ispanijoje – istorinė lietuvės pergalė | Kas vyksta Kaune

IFBB nuotr.

Rugsėjo 17-19 d. Sevilijoje, Ispanijoje vyko prestižinis IFBB tarptautinis turnyras „Arnold Classic Europe“, kuriame dalyvavo 10 lietuvių. Geriausiai sekėsi Nedai Silkinytei, kuri iškovojo istorinę pergalę – tapo absoliučia šių varžybų nugalėtoja bikini kategorijoje.

Kaip nurodoma Lietuvos kultūrizmo ir kūno rengybos federacijos pranešime, prieš tai Šiaulių „Fortūnos“ klubo sportininkė laimėjo aukso medalį bikini +172 cm kategorijoje.

Lietuvos atstovai tai pat iškovojo tris bronzos medalius: Ieva Keturakytė (bikini -162 cm kategorijoje), Tomas Kudelis (kultūrizmo 40-44 m. +90 kg kategorijoje) ir Vytautas Žylė (kultūrizmo -85 kg kategorijoje, visi – „Fortūna“).

Dar trys lietuviai varžėsi finaluose: Vilius Petrik iškovojo 4 vietą jaunimo kultūrizmo kategorijoje, Julita Ciūnytė buvo penkta kūno fitneso -168 cm ir moterų +35 m. kūno fitneso kategorijose (abu – Marijampolės „Tauras“). Šeštą vietą užėmė Aida Grinevičiūtė (bikini +164 cm moterų 35 m. kategorijoje, „Fortūna“). Viktorija Sadovskaja buvo aštunta bikini -164 cm kategorijoje (Vilniaus „Star team“).

Tuo pat metu vyko „Arnold Classic Europe IFBB Elite PRO“ varžybos, kuriose Deividas Gūžys klasikinės figūros kategorijoje iškovojo 5 vietą.

Sportininkai toliau ruošiasi startui svarbiausiose nacionalinėse varžybose šį sezoną – IFBB Lietuvos taurės varžybose, kurios vyks spalio 17 d. Kėdainių arenoje.