Palijus, vairuotojai Kaune „gaudė“ griovius: prireikė ugniagesių ir medikų pagalbos – Kas vyksta Kaune

Palijus, vairuotojai Kaune „gaudė“ griovius: prireikė ugniagesių ir medikų pagalbos

„Kas vyksta Kaune“ grupės nuotr.

Pirmadienio rytą gausiau palijus, su pablogėjusiomis eismo sąlygomis susidorojo ne visi. Užfiksuoti keli eismo įvykiai, vienas nelaimėlis dėl sužalojimų pristatytas į ligoninę.

Kaunas skendi avarijose… Didelis kamštis ant nusukimo link Akademijos nuo Raudondvario pusės, kita avarija šalia IX forto nusukimo“, – apie 9 val. dalijosi vairuotojai.

Pastarojoje vietoje į griovį nulėkė „BMW“ visureigis, o ties Šakių plento posūkiu, pirminiais duomenimis, susidūrė du automobiliai, buvo iškviestos specialiosios tarnybos.

Kauno priešgaisrinės gelbėjimo atstovė spaudai Džiuginta Vaitkevičienė, portalui patvirtino, kad Šakių plente, iš „Via Baltica“ kelio sukant į Akademiją, prireikė ugniagesių pagalbos.

Vienas viduje buvęs sąmoningas žmogus negalėjo išlipti, tačiau prispaustų eismo įvykio dalyvių nebuvo. Asmuo dėl galvos traumų išvežtas į gydymo įstaigą.

Nelaimės vietoje 5 kv. m plote buvo pabirusios automobilių duženos. Ugniagesiai atjungė „Ford Galaxy“ akumuliatorių, nušlavė kelio dangą.

Kaip sakė „Kas vyksta Kaune“ skaitytoja, lietus bei slidus kelias davė rezultatų ir ties Muravos viaduku, nuo A1 kelio sukant link Jonavos. Čia nuo kelio nuvažiavo lengvasis automobilis, liudininkės teigimu, žmonės nenukentėjo.

Realaus laiko informacija apie eismo sąlygas Kaune skelbiama čia.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA