Kauno rajone užregistruotas 900-asis šių metų kūdikis: ieškojo vardo, kurio dar nebūtų girdėję tarp pažįstamų – Kas vyksta Kaune

Kauno rajone užregistruotas 900-asis šių metų kūdikis: ieškojo vardo, kurio dar nebūtų girdėję tarp pažįstamų

900-asis šių metų kūdikis / Kauno rajono savivaldybės nuotr.

Kauno rajono civilinės metrikacijos skyriuje užregistruotas 900-asis šių metų Kauno rajono kūdikis – Atėnė Grigonytė. Prieš kiek daugiau nei savaitę gimusi mergaitė – Giraitėje gyvenančių Gintarės ir Kazio Grigonių pirmagimė.

Tėvai pasakojo, kad norėjo mažylei suteikti vardą, kurio dar nebūtų girdėję tarp pažįstamų, todėl dukrą pavadino Atėne, rašoma Kauno rajono savivaldybės pranešime žiniasklaidai.

Sulaukus vaikelio šeimos gyvenimo tempas pasikeitė, ilgas darbo valandas pakeitė džiaugsmą ir pirmas patirtis dovanojančios akimirkos su dukra. „Atsiradus vaikučiui, viskas lyg apsiverčia aukštyn kojom“, – kalbėjo sutuoktiniai.

Mergaitės tėtis gimė ir augo Giraitėje, o mama kilusi iš Alytaus. Moteris pasakojo, kad į Kauną atsikraustė studijų laikais, o vėliau su vyru apsigyveno Kauno rajone.

Abu sutuoktiniai – plaukikai, Gintarė taip pat ir vaikų plaukimo trenerė. Būtent ši sporto šaka suvedė šeimą. Mėgstamos veiklos moteris neapleido ir laukdamasi.

„Žmonės stebėdavosi, kad iki gimdymo likus kelioms savaitėms Gintarė nuplaukdavo po kilometrą“, – pasakojo Kazys. Tėvai tikisi, jog vandens pramogos patiks ir mažajai šeimos narei.

„Džiaugiamės, kad mūsų bendruomenę papildė dar viena gyventoja. Linkiu, kad mažoji Atėnė augtų sveika, mylima ir laiminga“, – kalbėjo Kauno rajono savivaldybės meras Valerijus Makūnas.

Jubiliejinio kūdikio šeimynai meras įteikė kūdikio kraitelį ir kūdikio knygą, kurioje tėvai galės aprašyti svarbiausius dukrelės gyvenimo įvykius ir gražius prisiminimus.

Praėjusiais metais 900-asis kūdikis buvo užregistruotas spalio 6 dieną.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA