Prieš naują sezoną „Žalgiris“ su sirgaliais tradiciškai susitiks Kauno „Akropolyje“ – Kas vyksta Kaune

Prieš naują sezoną „Žalgiris“ su sirgaliais tradiciškai susitiks Kauno „Akropolyje“

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.

Gerokai atsinaujinusi bei kovoms Lietuvoje ir Europoje aktyviai besiruošianti Kauno „Žalgirio“ komanda su sirgaliais susitiks dar prieš sezono pradžią. Jau rugsėjo 17 dieną 12 val. Kauno „Akropolyje“ su gerbėjais bendraus komandos senbuviai ir viešai bus pristatyti pirmąkart žaliai baltus marškinėlius apsivilkę žalgiriečiai. Negalintys atvykti į komandos pristatymą, kviečiami stebėti renginį socialiniuose tinkluose.

Trečiame aukšte vyksiančiame „Žalgirio“ pristatyme krepšinio sirgaliai galės išvysti ir išgirsti praėjusiame sezone komandą į pergales vedusius Luką Lekavičių, Paulių Jankūną, Artūrą Milaknį, Mareką Blaževičių, Karolį Lukošiūną ir Joffrey Lauvergne’ą. Taip pat – į komandą sugrįžusius ilgamečius „Žalgirio“ žaidėjus Mantą Kalnietį ir Edgarą Ulanovą.

Ant scenos žengs bei su susirinkusiais bendraus ir naujokai: galingais dėjimais į krepšį garsėjantis Joshas Nebo, nemažai NBA patirties turintys Emmanuelis Mudiay ir Tyleris Cavanaugh, snaiperis Janis Strelniekas bei su Vokietijos rinktine šiemet Tokijo olimpinėse žaidynėse dalyvavęs Nielsas Giffey, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Su gerbėjais taip pat sveikinsis atsinaujinęs trenerių štabas – Martinui Schilleriui padės sirgaliams ne tik gerai pažįstami Arne Woltmannas ir Tautvydas Sabonis, bet ir vasarą prie komandos prisijungęs vienas Austrijos rinktinės trenerių Stefanas Grasseggeris. Komandos sirgaliai išvys ir daugybę dažniausiai nematomo, bet labai svarbaus darbo atliekančius fizinio parengimo trenerius Nerijų Navicką ir Sigitą Kavaliauską, gydytoją Vytautą Kailių ir masažuotoją Romą Petraitį. Gerokai pasikeitusią komandą pristatys savo energingais pasirodymais visoje Europoje išgarsėjęs ir neatsiejamu rungtynių balsu tapęs Andrius Žiurauskas.

Pasak Kauno „Žalgirio“ kapitono P. Jankūno, šiuo metu komanda aktyviai ruošiasi pirmiesiems mačams, o sirgaliai po pertraukos laukiami ir „Žalgirio“ arenoje.

„Džiaugiamės galėdami susitikti su gerbėjais dar iki sezono pradžios, jų palaikymas – labai svarbus komandai. Praėjusiais metais dažnai teko rungtyniauti tyloje, todėl girdėti ir matyti sirgalius gyvai – išsiilgtas jausmas. Lauksime aistruolių tiek Kauno „Akropolyje“, tiek „Žalgirio arenoje“, kur spalio 7 dieną su Sankt Peterburgo „Zenit“ sužaisime pirmas Eurolygos rungtynes namuose“, – sako P. Jankūnas.

Kauno „Žalgirio“ komandos pristatymas Kauno „Akropolyje“ jau tapo tradicija, kur komandą į naują sezoną išlydi ištikimiausi sirgaliai.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA