Skelbia, kaip toliau dirbs Užimtumo tarnyba – Kas vyksta Kaune

Skelbia, kaip toliau dirbs Užimtumo tarnyba

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.

Šalies gyventojai, kuriems reikalingos Užimtumo tarnybos paslaugos, nuo šiandien, rugsėjo 13 d., aptarnaujami įprasta tvarka. Darbo ieškantiems asmenims, atvykusiems į klientų aptarnavimo skyrius, galimybių pasas nebūtinas. Kontaktinis aptarnavimas išlieka toks pat kaip iki šiol – galės apsilankyti tik iš anksto su savo specialistu susisiekę ir konkretų aptarnavimo laiką sutarę gyventojai.

„Darbo ieškančių asmenų aptarnavimo srityje nėra pokyčių. Pasibaigus karantinui nuo liepos 1 d. „gyvai“ priimame visus iš anksto įsiregistravusius ir susitarusius su mūsų specialistais. Mūsų klientų tikslinės grupės labai įvairios, beveik pusė ilgalaikių bedarbių gyvena atokiose šalies vietovėse ir jiems sudėtingiau teikti skaitmenines paslaugas. Dažnai kontaktinis aptarnavimas, ypač individualus, yra tikslingesnis ir veiksmingesnis. Tą ypač pajutome pandemijos laikotarpiu, kai nebuvo kontaktinio bendravimo. Vis tiktai prioritetu ir toliau išlieka nuotolinių paslaugų teikimas“, – sakė Užimtumo tarnybos direktoriaus pavaduotojas Gytis Darulis.

Nauji klientai registruotis Užimtumo tarnyboje, kaip ir iki šiol, yra kviečiami internetu. Taip pat svarbu žinoti, kad jau užsiregistravusiems asmenims konsultacijos dieną atvykti kontaktiniam aptarnavimui nereikia. Paskirtu laiku nuotolinėmis priemonėmis su klientu susisieks jį aptarnaujantis specialistas. Su juo bus derinami tolesni paslaugų teikimo būdai. Tai padeda valdyti žmonių srautus klientų aptarnavimo skyriuose ir prisideda prie visų klientų ir darbuotojų saugumo.

Atvykus į Užimtumo tarnybos klientų aptarnavimo skyrius, patalpose būtina laikytis asmens apsaugos priemonių: dėvėti burną ir nosį dengiančias medicinines veido kaukes (prisidengę skarelėmis, šalikais ar kitomis alternatyviomis priemonėmis – į patalpas įleidžiami nebus). Taip pat išlieka reikalavimai dezinfekuoti rankas, kosint ar čiaudint – prisidengti veidą alkūne ar servetėle, laikytis ne mažesnio nei 2 metrų atstumo vienas nuo kito, be reikalo neliesti paviršių.

Atkreipiamas dėmesys, kad neaptarnaujami ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymių turintys asmenys (karščiuojantys, sloguojantys, kosintys ir pan.), rašoma Užimtumo tarnybos pranešime žiniasklaidai.

Šalies gyventojai ir toliau aptarnaujami nuotoliniu būdu bendruoju konsultacijų telefonu 1883 arba +370 5 250 0883. Sutarti dėl kontaktinės konsultacijos galima susisiekus su savo konsultantu telefonu arba paskambinus į klientų aptarnavimo skyrių.

Klientų aptarnavimo skyrių kontaktai registruojantis internetu, paspaudus nuorodą Registracija Užimtumo tarnyboje (per Elektroninės valdžios vartus). Nesant šios galimybės registruotis taip pat galima telefonu.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA