Paskutinės draugiškos rungtynės „Žalgiriui“ pasibaigė ne taip ir draugiškai: Eurolygos čempionams pralaimėta 22 taškų skirtumu – Kas vyksta Kaune

Žalgiris.lt nuotr.

Kauno „Žalgirio“ komanda pasirodymą draugiškame „Gloria Cup“ turnyre baigė be pergalių. Sekmadienį žalgiriečiai pralaimėjo Stambulo „Anadolu Efes“ krepšininkams 60:82 (14:22, 14:27, 17:18, 15:15).

Be smulkias traumas besigydančių Manto Kalniečio, Janio Strelnieko ir Emmanuelio Mudiay besivertusiems žalgiriečiams per pirmąsias tris minutes taškus pelnė tik Lukas Lekavičius, o varžovų gretose iš toli pataikė net aukštaūgis Bryantas Dunstonas – 2:11. Puolime atkovojęs 2 kamuolius juos taškais vertė Joffrey Lauvergne, bet „Anadolu Efes“ atsiplėšė 6:18. Kėlinio pabaigoje tikslą pasiekė Nielso Giffey ir Karolio Lukošiūno tritaškiai bei Pauliaus Jankūno metimas iš vidutinio nuotolio – 14:22.

Antrąjį kėlinį atidarė sėkmingas N.Giffey žaidimas nugara (16:22), tačiau po to per 6 minutes žalgiriečių gretose pasižymėjo tik P.Jankūnas – 18:38. Maža to, traumą patyrė Karolis Lukošiūnas, o įžaidėjo funkcijas turėjo atlikti ir Edgaras Ulanovas. J.Lauvergne pelnė 4 taškus, N.Giffey pridėjo prasiveržimą su pražanga, bet „Anadolu Efes“ pataikė 3 tolimus metimus iš eilės, į kuriuos tritaškiu su sirena atsakė Artūras Milaknis – 28:49.

Iškart po ilgosios pertraukos 5 taškus pelnė L.Lekavičius, dvitaškį pridėjo Tyleris Cavanaugh (35:54). Dar 2 taškus įmetė L.Lekavičius, J.Lauvergne fiksavo dvigubą dublį – 39:57. Joshas Nebo rinko 3 taškus, P.Jankūnas smeigė tritaškį, bet Eurolygos čempionai ir toliau išlaikė solidžią persvarą – 45:67.

Ketvirtajame kėlinyje gražią ataką užbaigė J.Nebo, po dvitaškį pelnė E.Ulanovas, A.Milaknis ir Marekas Blaževičius – 53:74. Rungtynes uždarė E.Ulanovo tritaškis, T.Cavanaugh ir M.Blaževičiaus taškai – 60:82.

Žalgiris“: J.Lauvergne 10 (12 atk. kam.), L.Lekavičius 9 (4 rez. perd.), N.Giffey 8 (2 per. kam.), P.Jankūnas 7, A.Milaknis 5, E.Ulanovas 5 (5 rez. perd.), J.Nebo 5, T.Cavanaugh 4, M.Blaževičius 4, K.Lukošiūnas 3.

„Anadolu Efes“: A.Tunčeras 18 (4/6 trit., 5 rez. perd., 2 per. kam.), A.Moermanas 16 (6 atk. kam.), F.Petruševas 11 (8 atk. kam., 3 blk.).

Kopijuoti ir platinti tinklalapio turinį leidžiama tik su raštišku VšĮ „Žalgirio krepšinio centras“ sutikimu.