Jau rytoj „Žalgirio“ arenoje startuos pasaulio salės futbolo čempionatas, pirmąjį iššūkį Lietuvai mes Venesuela – Kas vyksta Kaune

Jau rytoj „Žalgirio“ arenoje startuos pasaulio salės futbolo čempionatas, pirmąjį iššūkį Lietuvai mes Venesuela

Lietuvos futbolo federacijos nuotr.

Lietuvos salės futbolo rinktinė jau rytoj pradės istorinį žygį – Jevgenijaus Ryvkino auklėtiniai žengs ant „Žalgirio“ arenos parketo pasaulio čempionato rungtynėse su Venesuelos rinktine.

Vakar futbolininkai pirmą kartą surengė treniruotę didžiausioje Lietuvos arenoje prieš rytoj laukiančią akistatą, rašoma Lietuvos futbolo federacijos pranešime.

„Kauno arenoje lankiausi per krepšinio rungtynes, dabar ji pritaikyta futsalui – tai tiesiog nuostabus vaizdas, todėl labai malonu būti čia, dirbi čia, mano manymu, tai bus vienos geriausių sporto varžybų Europoje.

Mums buvo labai svarbu adaptuotis ant dangos – komandai tai yra nauja danga, todėl mums buvo labai svarbu adaptuotis prie arenos atmosferos, prie jos dydžio, tribūnų. Vaikinai dar neturėjo patirties tokio dydžio turnyruose, todėl tam ir buvo skirta šiandienos treniruotė“, – teigė Lietuvos salės futbolo rinktinės treneris.

Vertindamas pirmąjį rinktinės varžovą pasaulio pirmenybėse, strategas išskyrė jų techniškumą ir greitį.

„Venesuela, visų pirma, yra Lotynų Amerikos komanda, ji išėjo iš grupės, kurioje žaidžia Argentina, Brazilija – o tai jau kalba už save. Tai yra labai techniška, greita ir stipri komanda, mes nuodugniai analizuojame varžovą ir nuodugniai ruošiame planą rungtynėms. Kaip mums pasiseks – pamatysime netrukus“, – pasakojo strategas.

Tokio rango turnyras pirmą kartą vyksta Lietuvoje ir pasak stratego, tai gali būti papildomas impulsas rinktinės žaidėjams.

„Visų pirma – Lietuvoje organizuojamas pasaulio čempionatas, o Lietuvos rinktinė žais namuose. Aš labai tikiuosi, kad mūsų sirgaliai palaikys mus tribūnose, nepaisant to, kad bus ribojimai, bet tikiu, kad žmonės ateis palaikyti mūsų. Mūsų žaidėjai – nėra profesionalai, bet nepaisant to, mano nuomone, tai yra vaikinai, kurie gali garbingai reprezentuoti Lietuvą šiame pasaulio čempionate“.

Pasaulio čempionatas jau nuo rugsėjo 12 iki spalio 3 dienos vyks Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje.

Sekmadienį 20 valandą Kauno arenoje oficialiose čempionato atidarymo rungtynėse Lietuva susitiks su Venesuela, o jūsų palaikymas rinktinei yra labai svarbus, tad kviečiame atvykti į areną ir garsiai palaikyti savo šalies komandą.

Vaikai iki 6 metų amžiaus į visas rungtynes įleidžiami nemokamai. Jiems nereikia įsigyti bilieto tokiu atveju, jei jie neužima papildomos vietos.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.