Kaune – mados renginys „Nieko naujo“: suteiks antrą šansą nebenešiojamiems spintos perliukams (foto) – Kas vyksta Kaune

Kaune – mados renginys „Nieko naujo“: suteiks antrą šansą nebenešiojamiems spintos perliukams (foto)

Mados renginys „Nieko naujo“ / Organizatorių nuotr.

Seną paversti nauju – visada gera idėja! Tokia filosofija vadovaujasi industrinės erdvės Kaune „Antras Aukštas Studio“ įkūrėjos, rugsėjo 11-18 dienomis kviečiančios stiliui neabejingas kaunietes susiburti ir suteikti antrąjį šansą savosiose spintose užsilikusiems, nebenešiojamiems rūbams ir aksesuarams.

Merginoms ir moterims puikiai pažįstamas jausmas, kuomet spintoje daiktų – gausu, tačiau apsirengti – nėra ką. Būtent iš šio jausmo gimė naujas mados renginys Kaune – „Nieko naujo. Spintos reikalai“.

Nuo šeštadienio, visą savaitę mados renginyje „Nieko naujo. Spintos reikalai“, vyksiančiame studijoje „Antras Aukštas Studio“ (Kaunakiemio g. 40, Kaunas), apsilankiusios moterys ir merginos galės rinktis iš dėvėtų, tačiau stilingų, puikios būklės perliukų, užsilikusių juos parduoti susirinkusių kauniečių spintose.

„Vienam – senas, kitam – naujas ir visi laimingi! Mūsų tikslas – suburti stilingiausias Kauno merginas ir moteris į vieną erdvę, kur jos galėtų tiek atlaisvinti savąsias spintas, tiek įsigyti jau dėvėtų, bet iki galo nepamiltų perliukų iš kitų merginų. Kurdamos renginį „Nieko naujo. Spintos reikalai“ raginame apsikeisti gerais daiktais ir su jais kurti naujas istorijas“, – sako „Antras Aukštas Studio“ įkūrėjos.

Renginio organizatorės atskleidžia, jog iš pradžių planavo vienos dienos renginį, tačiau formatą teko koreguoti.

Mados renginys „Nieko naujo“ / Organizatorių nuotr.

„Reaguodamos į susidomėjusių merginų ir moterų laiškus, nusprendėme pakeisti ir renginio formatą. Iš pradžių galvojome apie vienos dienos renginį, tačiau sulaukusios žinučių, jog daugeliui norinčių ši viena diena nebuvo tinkama, renginio trukmę pratęsėme iki savaitės. Startuojame rugsėjo 11 dieną ir tiek mes, tiek visi mūsų dalyvių spintos perliukai lankytojų lauks iki pat kito šeštadienio – rugsėjo 18 dienos vakaro. Savaitei tapsime tarsi paslėptų spintos perliukų parduotuve“, – sako renginio organizatorės.

Mados renginys, skirtas nebenešiojamų rūbų bei aksesuarų pardavimui bei stilingų dėvėtų perliukų atradimui, prasideda jau šį šeštadienį, rugsėjo 11 d. 11 val. Apsipirkti čia kaunietės galės kasdien iki pat rugsėjo 18 d.

Renginio vieta – industrinė erdvė „Antras Aukštas Studio“, įsikūrusi adresu Kaunakiemio g. 40, Kaunas.

Renginio darbo laikas – nuo 11 iki 16 val.

Daugiau informacijos ir naujienų galima sekti „Antras Aukštas Studio“ paskyrose „Facebook“ bei „Instagram“.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.