Masinė avarija Savanorių prospekte: yra gabenamų į ligoninę – Kas vyksta Kaune

Masinė avarija Savanorių prospekte: yra gabenamų į ligoninę

Avarija Savanorių prospekte / Skaitytojo nuotr.

Penktadienio popietę Savanorių prospekte susidūrė 4 transporto priemonės, įvykio vietoje prireikė ir medikų pagalbos. Vairuotojai praneša, kad formuojasi spūstis.

„Baisus kamštis. Savanoriai tušti, viską užtvėrė“, – praneša nuotraukas atsiuntęs kaunietis.

Kaip naujienų portalui „Kas vyksta Kaune“ komentavo budintis Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnas, eismo įvykis savanorių prospekte įregistruotas apie 15.10 val., jo metu susidūrė keturios transporto priemonės, markės tikslinamos.

Anot pareigūno, apie vairuotojų blaivumą duomenų kol kas nėra. Įvykio vietoje reguliuojamas eismas taip pat vis dar darbuojasi medikai, dalis nelaimės dalyvių išgabenti į ligoninę.

Liudininkų teigimu, nelaimės metu susidūrė trys automobiliai ir autobusas.

Realaus laiko informacija apie eismo sąlygas Kaune skelbiama čia.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA