A. Lobovui skirta intensyvi priežiūra – Kas vyksta Kaune

A. Lobovui skirta intensyvi priežiūra

BNS 2021/09/10 14:47
DELFI nuotr.

Vilniaus miesto apylinkės teismas penktadienį skyrė intensyvią priežiūrą tyrime dėl riaušių prie Seimo sulaikytam Andriui Lobovui.

Tai BNS sakė Vilniaus miesto apylinkės teismo atstovė Gintarė Vosyliūtė.

Prokuratūra prašė jam skirti vieno mėnesio trukmės suėmimą, tačiau teismas suėmimo neskyrė, paskyrė intensyvią priežiūrą. Tai reiškia, kad įtariamasis laisvėje turės vaikščioti su apykoje.

Kitam įtariamajam, Antanui Kandrotui, prokuratūros prašymu ketvirtadienį teismas skyrė namų areštą. Namų areštas skirtas šešiems mėnesiams, įtariamasis įpareigotas nebendrauti su 41 asmeniu, būti namuose nuo 22 valandos vakaro iki 6 valandos ryto, nedalyvauti mitinguose prie Seimo, Vyriausybės ir Prezidentūros.

42 įtariamiesiems riaušių prie Seimo rugpjūtį byloje pateikti įtarimai dėl dalyvavimo riaušėse, keturi jų dar kaltinami ir riaušių provokavimu, ketvirtadienį pranešė Vilniaus apygardos vyriausiasis prokuroras Justas Laucius.

„Šiai dienai įtariamieji yra 34 vyrai ir aštuonios moterys, 25 asmenys pripažinti nukentėjusiais, iš jų vienas Seimo narys, viena žurnalistė, 23 riaušes malšinę Viešojo saugumo tarnybos ir policijos pareigūnai“, – sakė prokuroras.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA