Į plėtrą investuojantis prekybos tinklas „Iki“ Kaune atidarė naują parduotuvę – Kas vyksta Kaune

Į plėtrą investuojantis prekybos tinklas „Iki“ Kaune atidarė naują parduotuvę

Nauja „Iki“ parduotuvė Šančiuose / Organizatorių nuotr.

Plėtros planus vykdantis prekybos tinklas „Iki“ ketvirtadienį atidarė visiškai naują prekybos tinklo „Iki“ parduotuvę Kaune, Šančiuose, adresu Breslaujos g. 3a. Naujoji parduotuvė yra suprojektuota ir pastatyta būtent prekybos tinklo klientų poreikiams. Investicijos į ją siekė 0,51 mln. eurų.

„Rūpinamės savo pirkėjų poreikiais ir atidarome naujas parduotuves ten, kur jos yra tikrai laukiamos vietos bendruomenės. Norime suteikti aplink gyvenantiems žmonėms galimybę patogiai ir saugiai apsipirkti arčiau namų esančioje modernioje naujoje parduotuvėje. Čia siūlysime platų visų kategorijų prekių pasirinkimą. Įdiegėme ir įvairių apsipirkimo patirtį gerinančių sprendimų“, – sako Lina Muižienė, prekybos tinklo „Iki“ vykdomoji direktorė.

Visiškai nauja šiuolaikiška ir moderni „Iki“ parduotuvė pastatyta taip, kad atitiktų darnios plėtros planus. Ji įrengta pagal naujausius įmonės standartus. Pirkėjų patogumui įrengta erdvi automobilių aikštelė, apgalvoti jaukią aplinką kuriantys žalieji plotai.

Nauja „Iki“ parduotuvė Šančiuose / Organizatorių nuotr.

1010 kv. m ploto naujoje parduotuvėje įrengti erdvūs šviežių vaisių ir daržovių, pieno, sveriamos mėsos, taip pat mėsos savitarnos, atvėsintos ir rūkytos žuvies, kulinarijos ir konditerijos skyriai. Pirkėjai čia ras platų karštos ir rūkytos mėsos bei paukštienos pasirinkimą. Šviežumą vertinantiems gyventojams siūloma net tris kartus per dieną kepamos duonos ir bandelių.

Greitesniam apsipirkimui naujoje parduotuvėje įrengtos 6 „IKI Bitutė“ kasos, leidžiančios apsipirkti patogiau ir saugiau. Taip pat čia veikia 3 paprastos kasos. Parduotuvėje dirbs 27 darbuotojai. Pirkėjų patogumui  ji bus atvira kasdien nuo 8 iki 22 val.

Nauja „Iki“ parduotuvė Šančiuose / Organizatorių nuotr.

Prekybos tinklas „Iki“ itin daug dėmesio skiria plėtrai, inovacijoms bei atsinaujinimui. Per 2021 m. atidarytos 3 naujos parduotuvės. Dar net 15 parduotuvių renovuotos tiek didžiuosiuose miestuose, tiek ir šalies regionuose, o keturios iš jų – „IKI Express“ Klaipėdoje ir Vilniuje – atnaujintos pagal naują koncepciją. Investuojama ir į naujo administracijos biuro bei parduotuvės statybas sostinės Pilaitės rajone.

Prekybos tinklą „Iki“ iš viso šiuo metu sudaro 228 fizinės „Iki“ parduotuvės, 2 logistikos centrai, kulinarijos gamybos centras bei 3 regioninės kepyklos. Prekybos tinkle dirba per 5,7 tūkst. darbuotojų

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA