Kaune lankysis Nyderlandų rinktinės žvaigždės ir NATO kariai – šeštadienį skirs vaikams – Kas vyksta Kaune

Kaune lankysis Nyderlandų rinktinės žvaigždės ir NATO kariai – šeštadienį skirs vaikams

Ambasados nuotr.

Šeštadienį Panemunėje, KTU inžinerijos licėjaus sporto aikštyne, dominuos oranžinė spalva. Nyderlandų Karalystės ambasada pristato futbolo šventę miesto moksleiviams bei dienos centrų auklėtiniams. Renginyje mažųjų kauniečių lauks sportiniai užsiėmimai su Olandijos futbolo asais bei edukacinės veiklos su NATO kariais apie šios tarptautinės organizacijos veiklą ir vertę.

Nuo treniruočių iki rungtynių

„Futbolas – ne tik žaidimas, bet ir prasmingas užsiėmimas, kuris suvienija ir moko dirbti komandoje. Dalindamiesi savo aistra futbolui norime skleisti žinią apie tai, kaip svarbu bendradarbiauti, išlikti fiziškai aktyviems ir mokytis vieniems iš kitų. Ši iniciatyva taip pat yra puikus būdas stiprinti Lietuvos bei Nyderlandų ryšius“, – mintimis dalijosi Nyderlandų ambasadorė Lietuvoje Bonnie Pascalle Evelyn Horbach.

Rugsėjo 11-ąją pirmą kartą Kaune rengiama futbolo šventė #Stronger2gether. Renginyje vaikų lauks sportinės užduotys ir gyva pažintis su profesionaliais Nyderlandų bei Lietuvos futbolininkais. Sportininkai mažiesiems aistruoliams surengs ir parodomąsias rungtynes.

Šventės programą savo dalyvavimu papildys ir Lietuvoje dislokuoti NATO kariai iš Nyderlandų. Mūsų šalies partneriai papasakos vaikams apie Aljanso veiklą, o specialiai parengtoje ekspozicijoje suteiks galimybę iš arti pažinti jų naudojamą techniką.

Sportinės ir pažintinės veiklos vyks prieš kelerius metus iš pagrindų atnaujintame KTU inžinerijos licėjaus sporto aikštyne (Vaidoto g. 11), turinčiame didžiausią – 540 kv. metrų ploto – dirbtinės dangos futbolo aikštę, rašoma Kauno savivaldybės pranešime žiniasklaidai.

Tikslas – stiprinti tarpusavio ryšį

Šventė prasidės 11 val. ir tęsis visą popietę. Programoje numatytos veiklos apims aktyvius užsiėmimus, treniruotes ir futbolo turnyrą.
Renginį vainikuos Nyderlandų ir Lietuvos sporto žvaigždžių akistata. Joje susitiks vienas tituluočiausių mūsų šalies futbolininkų, Čempionų lygos laimėtojas Edgaras Jankauskas, ilgametis Lietuvos futbolo rinktinės narys Darvydas Šernas ir komandai talkinsiantys šalies pramogų pasaulio atstovai.

Priešininkų pusėje – Liverpool FC, Everton, Real Sociedad klubuose žaidęs vartininkas Sander Westerveld, aktyvios Nyderlandų rinktinės žaidėjos Anouk Hoogendijk (sužaidusi daugiau kaip 100 rungtynių šalies rinktinėje), Dyanne Bito (sužaidusi 146 rungtynes šalies rinktinėje) ir Janneke Bijl bei krepšinio žvaigždės Henk Norel ir Rogier Jansen.

„Šiuo renginiu siekiame, kad Kauno moksleiviai ir vaikai iš dienos centrų turėtų galimybę įsitraukti į ugdančias, įdomias ir partnerystes skatinančias veiklas. Kauno ir Nyderlandų ambasados bendradarbiavimas tęsiasi jau ne vienerius metus, todėl tikime, kad ir ši futbolo šventė ateityje taps gražia tradicija“, – teigė Kauno mero pavaduotojas Mantas Jurgutis.

Renginį organizuoja Nyderlandų Karalystės ambasada Vilniuje drauge su Nyderlandų futbolo federacija, Lietuvos partneriais „Futbolotreneris.lt“ bei Kauno miesto savivaldybe.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.