Elektromobilių krovimo ypatumai Kaune: „BMW“ irgi nori būti ekologiškas – Kas vyksta Kaune

Elektromobilių krovimo ypatumai Kaune: „BMW“ irgi nori būti ekologiškas

/ Skaitytojo Remigijaus nuotr.

Kaunietis Remigijus norėjo atkreipti dėmesį į vairuotojų kultūrą Šilainiuose – čia jis užfiksavo, kaip automobilį „BMW“ pastatęs vairuotojas nepagalvojo apie elektromobilių vairuotojus, kurie čia atvyksta pasikrauti savo automobilius.

„Noriu pasidalinti vaizdu, kurį šiandien užfiksavau prie Šilainių poliklinikos – „BMW“ automobilio vairuotojas nelabai kultūringai pasielgęs elektromobilius kraunančių vairuotojų atžvilgiu…“ – teigė kaunietis Remigijus.

Kaip matyti atsiųstoje nuotraukoje, „BMW“ automobilis pastatytas tiesiai priešais įkrovimo stotelę, o toks stovėjimo būdas tikruosius elektrinių automobilių vairuotojus sukti galvas kaip pasiekti reikiamą pakrovimo stotelę.

Nuotraukoje matyti, kad po „BMW“ valytuvu paliktas lapelis, galimai raštelis, galimai dėl pasirinktos automobilio stovėjimo vietos.

Kelių eismo taisyklės (KET) numato, kad elektromobilių simboliu gali būti žymimos stovėjimo vietos, skirtos tik elektromobiliams ir kitoms elektros varikliais varomoms transporto priemonėms įkrauti.

Administracinių nusižengimų kodekso 417 straipsnio 2 dalyje numatoma, kad sustojimas ir stovėjimas vietose, kuriose pagal Kelių eismo taisykles draudžiama sustoti ir stovėti, sustojimas ir stovėjimas nesilaikant kelio ženklų ir ženklinimo reikalavimų, užtraukia baudą vairuotojams nuo trisdešimt iki devyniasdešimt eurų.

Realaus laiko informacija apie eismo sąlygas Kaune skelbiama čia.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA