Edukacinis vaikų centras skelbia naujų mokslo metų pradžią – Kas vyksta Kaune

Edukacinis vaikų centras skelbia naujų mokslo metų pradžią

Edukacinis vaikų centras / Organizatorių nuotr.

Edukacinis vaikų centras kartu su „Bricks 4 kidz“, Mažąja Medicinos Mokykla bei „Kidzgym“, įsikūrę Savanorių pr. 130, laukia naujų narių robotikos, medicinos ir sporto būreliuose. Centre vaikai nuo 1 m iki 15 m. galės išsirinkti jiems patinkančią ugdomąją veiklą.

„Bricks 4 Kidz“ edukacija pagrįsta JAV patentuotų modelių planais, skirtais įkvėpti būsimus inžinierius ir architektus. „Bricks 4 Kidz“ programa, skirta 3-12 m. vaikams sukurti nepaprastą atmosferą, kur vaikai mokosi, stato ir žaidžia su „LEGO“. Užsiėmimai skirti mokyti S.T.E.M. (mokslo, technologijų, inžinerijos ir matematikos) pagrindus.

Siekiant praturtinti vaiko žinias, kiekvieną savaitę yra kuriamas naujas projektas iš gausybės temų tokių kaip architektūra, išradimai, judėjimas, kosmosas, gamtos stichijos, gyvūnai, sportas, įrengimai, aplinkosauga ir pan.

„Bricks 4 Kidz“ programos privalumai:

*Stiprina mokslo, technologijų, inžinerijos ir matematikos žinias (S.T.E.M);

*Plėtoja socialinius, emocinius įgūdžius;

*Didina bendrąsias žinias per diskusijas, susijusias su kiekvienu modeliu;

*Skatina vaiko vaizduotę, suteikia saugią, praturtintą aplinką kurti ir žaisti;

*Programos sukurtos pagal vaikų amžių ir sugebėjimus.

Registracija čia. Daugiau informacijos: el. paštu Lietuva@bricks4kidz.com arba telefonu 865285424.

Edukacinis vaikų centras / Organizatorių nuotr.

Mažosios Medicinos mokyklos tikslas – ĮKVĖPTI: meilę mokytis, pasitikėjimą savimi, sveiką gyvenimo būdą ir karjerą medicinoje. Tai novatoriškiausias būrelis 4-15 m. vaikams ir jaunuoliams.

Užsiėmimų metu dalyviai supažindinami su medicinos mokslų pagrindais, stiprinama jų psichinė ir emocinė sveikata, ugdomi gebėjimai ir įgūdžiai, papildomos dalykinės kompetencijos per praktines užduotis.

Būsimi gydytojai sužinos apie: bendrąją mediciną, pediatriją, sporto mediciną, veterinariją, odontologiją, farmaciją.

Kiekviename užsiėmime bus teorinė, praktinė, žaidybinė ir apibendrinimo dalys. Dalyviams bus suteiktos visos priemonės, kad jie praktiškai galėtų įgyvendinti tos dienos užduotį. Praktinė dalis užima apie 80% užsiėmimo laiko.

Jei vaikas svajoja apie karjerą medicinoje, šis būrelis skirtas jam. Registracija čia. Daugiau informacijos: el. paštu lietuva@littlemedicalschool.com arba telefonu 868261059.

Edukacinis vaikų centras / Organizatorių nuotr.

„Kidzgym“ kviečia mažuosius dalyvius nuo 1m. iki 6 m. judriai ir aktyviai leisti dienas kartu šiuose užsiėmimuose: Sportuoju su mama ar tėčiu (nuo 1 m. iki 2 m.); Mažieji šokliukai (nuo 2 m. iki 3 m.); Stipruoliukai (nuo 3 m. iki 4 m.); Jaunieji sportininkai (nuo 5-6 m.).

Registracija į nemokamus parodomuosius užsiėmimus čia.
Daugiau informacijos – el. paštu kidzgymkaunas@gmail.com.

Siekiant visapusiškai lavinti vaikus STEAM šeštadieninėje mokykloje ir STEAM saviugdos klube visos veiklos derinamos kartu.

Edukacinio centro įkūrėja, Gintarė Aleknienė, tiki, kad vaikai mokosi geriausiai per veiklą, kuri skatina jų smalsumą ir kūrybiškumą. Centre galima išsirinkti edukacinę, intelektualią, kokybišką veiklą tinkančią Jūsų vaikui. Robotikos, medicinos pradmenų, sporto būreliai – viskas vienoje vietoje, labai patogu vaikams ir tėvams.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.