„Lidl Lietuva“ žingsnis įtemptoje darbo rinkoje – premijos naujų Kauno parduotuvių darbuotojams – Kas vyksta Kaune

„Lidl Lietuva“ žingsnis įtemptoje darbo rinkoje – premijos naujų Kauno parduotuvių darbuotojams

Metų darbdaviu tituluojama mažmeninės prekybos įmonė „Lidl Lietuva“ ruošiasi dviejų parduotuvių atidarymui Kaune – Ramučiuose ir Raudondvario plente. Siekiant kuo greičiau suformuoti šių parduotuvių komandas ir atsižvelgiant į darbo rinkoje vyraujančią įtemptą situaciją, prekybos tinklas ėmėsi ir netradicinių priemonių: paskelbta, jog praėjus trims mėnesiams po šių parduotuvių atidarymo, kiekvienas jų darbuotojas gaus 300 eurų vertės „Lidl“ dovanų korteles.

„Pastaruoju metu darbo rinkoje jaučiama įtampa ir geriems darbuotojams netrūksta darbo vietų pasirinkimo. Tad norėdami į savo komandą surinkti pačius geriausius, mūsų vertybes atitinkančius, lojalius žmones, nuolat ieškome įvairių būdų kandidatų ir darbuotojų motyvacijai didinti. Šį kartą, ieškodami tinkamiausių kandidatų į Ramučių ir Raudondvario plento parduotuves, nusprendėme įdiegti naują finansinę paskatą“, – teigia „Lidl Lietuva“ personalo vadovė ir valdybos narė Sandra Savickienė.

300 eurų vertės „Lidl“ dovanų kortelės naujose Kauno regiono parduotuvėse įsidarbinusiems darbuotojams bus įteiktos praėjus trims mėnesiams po atidarymo. Anot S. Savickienės, tokiu būdu ne tik siekiama pritraukti darbuotojų, bet ir parodyti padėką už jų lojalumą.

„Itin vertiname mūsų komandos narių ištikimybę. Tai atspindi skirtingi prekybos tinklo darbuotojų gerovės užtikrinimo elementai. Pavyzdžiui, praėjus bandomajam laikotarpiui, draudžiame kiekvieną darbuotoją privačiu sveikatos draudimu. Be to, turime į lojalumą orientuotą atlygio kėlimo sistemą, lemiančią, kad ilgesnį laiko tarpą įmonėje praleidę sandėlio ir parduotuvių darbuotojai uždirbs daugiau“, – sako „Lidl Lietuva“ personalo vadovė.

Sandra Savickienė / Organizatorių nuotr.

Darbuotojais rūpinasi ypatingai

S. Savickienė pratęsia, kad prekybos tinklas stengiasi garantuoti visų „Lidl Lietuva“ darbuotojų finansinį saugumą. Pasak jos, šio tikslo siekti leidžia orus ir sąžiningas darbo užmokestis, padedantis motyvuoti personalą.

„Nuo pat prekybos tinklo starto šalyje savo darbuotojams siekiame užtikrinti vieną konkurencingiausių atlyginimų mažmeninės prekybos sektoriuje. Remiantis naujausiais liepos mėnesio „Rekvizitai.lt“ duomenimis, vidutinis darbo užmokestis neatskaičius mokesčių „Lidl Lietuva“ siekia 1 630,92 eurus bei yra aukščiausias, palyginus su kitų didžiųjų prekybos tinklų vidutiniais darbo užmokesčiais“, – sako pašnekovė.

„Lidl Lietuva“ dėmesį darbuotojams rodo ir kitais būdais. Anot bendrovės personalo vadovės, išreikšti padėką komandos nariams padeda motyvaciniai priedai.

„Be to, kolegomis rūpinamės ir per šventes. Pavyzdžiui, birželį „Lidl Lietuva“ penktojo gimtadienio proga kiekvienam darbuotojui įteikėme 100 eurų vertės „Lidl“ dovanų kortelę. Kiekvieną Rugsėjo 1-ąją komandos narių vaikams dalijame mokyklinius rinkinius. Personalas dovanų gauna ir pagrindinių švenčių – Kalėdų, Velykų – proga. Beje, per pirmąsias Kalėdų, Velykų ir Naujųjų metų dienas „Lidl“ parduotuvės nedirba, kad visi įmonės darbuotojai galėtų praleisti didžiausias metų šventes su savo artimaisiais“, – teigia S. Savickienė.

Naujausius „Lidl Lietuva“ darbo pasiūlymus galima rasti įmonės karjeros portale http://karjera.lidl.lt.

„Lidl Lietuva“ šiuo metu dirba daugiau nei 2,5 tūkst. darbuotojų. Lietuvoje iš viso veikia 57 „Lidl“ prekybos tinklo parduotuvės 23-uose šalies miestuose – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Alytuje, Marijampolėje, Kėdainiuose, Telšiuose, Kretingoje, Mažeikiuose, Tauragėje, Jonavoje, Panevėžyje, Ukmergėje, Utenoje, Plungėje, Palangoje, Elektrėnuose, Visagine, Šilutėje, Radviliškyje, Vilkaviškyje bei Druskininkuose.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.