Kauno „Žalgiris“ turi naują pagrindinį partnerį – Kas vyksta Kaune

Kauno „Žalgiris“ turi naują pagrindinį partnerį

T. Kaunecko nuotr.

Šį 2021–2022 m. sezoną Kauno „Žalgirio“ krepšinio komandos pagrindiniu partneriu tampa „Švyturys Nealkoholinis“. Šis logotipas puikuosis ir ant šalies čempionų marškinėlių.

„Džiaugiamės tokiu ištikimu partneriu kaip „Švyturys-Utenos alus“. Pandeminis laikotarpis įnešė daugybę sunkumų ir neužtikrintumo, todėl šiuo metu mums ypatingai svarbu turėti stiprų užnugarį. Džiugina ir tai, kad visos Lietuvos gėrimų pramonės lyderė aktyviai įsitraukia į visuomeninę veiklą būtent Kaune.

Tikiu, kad nuo šiol „Švyturys Nealkoholinis“ taps pirmuoju Kauno „Žalgirio“ gerbėjų pasirinkimu – visada kviečiu rinktis tuos produktus, kurie prisideda prie „Žalgirio“ augimo ir Kauno bei Lietuvos vardo garsinimo”, – sakė Kauno „Žalgirio“ direktorius Paulius Motiejūnas.

Kaip rašoma įmonės pranešime žiniasklaidai, stiprios partnerystės ir stabilios pajamos padeda suformuoti stipresnę komandą, o tuo pat metu – siekti geresnių rezultatų krepšinio aikštelėje. Todėl „Švyturys-Utenos alus“ generalinis direktorius Rolandas Viršilas neslepia, kad įmonė siekia tapti savotišku komandos talismanu, kurio parama pastūmėtų „Žalgirį“ į geriausiųjų krepšinio klubų elitą.

„Švyturys-Utenos alus“ su Kauno „Žalgiriu“ draugauja jau ne pirmus metus, ženkliai prisidėdamas prie šio klubo vystymosi ir gerų rezultatų siekimo. Šiemet bendradarbiavimą įprasminame su svarbiausiu įmonės prekiniu ženklu – „Švyturys Nealkoholinis“. Tikime, kad dviejų savo srityse lyderiaujančių partnerių tarpusavio ryšys padės stiprų pamatą naujam krepšinio sezonui besiruošiančiai komandai“, – teigė R. Viršilas.

Bendradarbiaujama su lyderiais

Pandemija smarkiai pakoregavo Lietuvos čempionų finansinę padėtį – tuščios „Žalgirio“ arenos tribūnos neatnešė planuotų pajamų, klubo biudžete žiojėjo milijono eurų skylė. Tokiame kontekste svarių rinkos žaidėjų pagalba padeda išlaikyti klubo stabilumą.

„Dabartiniame pandemijos kontekste pasitaiko situacijų, kuomet turėtus ryšius partneriai įšaldo arba paprašo palaukti, kol situacija stabilizuosis. Šiuo atveju toks užtikrintumas ir prekinio ženklo lyderystė garantuoja, kad ta partnerystė tęsis. Be to, praėjusio rudens ribojimai, kurie neleido arenoje lankytis žiūrovams, mums padarė didelę žalą – susidarė virš milijono eurų skola. Biudžetas buvo planuotas didesnis, o pajamų tiek negavome. Todėl tokių partnerių kaip „Švyturys-Utenos alus“ stabilumas leidžia valdyti situaciją“, – neslėpė klubo vadovas.

„Švyturys-Utenos alus“ su Kauno „Žalgiriu“ bendradarbiauja ne vienerius metus, partnerystės nesustabdė ir pandemijos laikotarpiu. Bendrovė Lietuvos sportininkus finansiškai aktyviai remia daugiau nei 20 metų ir tam yra skyrusi per 8 milijonus eurų.

Šie metai – ambicingi

Šiemet „Žalgiris“ neslepia ambicijų tapti ne tik stipriausia Lietuvos turnyrų komanda, bet ir iš visų jėgų kovoti dėl patekimo į Eurolygos geriausiųjų aštuonetą. P. Motiejūnas teigia, kad šis sezonas pasitinka klubą su pokyčiais, padėsiančiais šių tikslų pasiekti.

„Ši vasara buvo išties darbinga. Iš komandos išvyko keli svarbūs krepšininkai, tačiau jų vietą užėmė alkani ir kilti aukštyn norintys žaidėjai. Grįžo ir patyrę klubo išauginti krepšininkai kaip Mantas Kalnietis ir Edgaras Ulanovas. Prie sudėties formavimo daug prisidėjo vyriausiasis treneris Martinas Schilleris, kuris savo antrajame sezone Lietuvoje rinkosi žaidėjus, tinkančius jo vizijai.

Taip pat labai tikimės, kad šiais metais pagaliau sulauksime gyvo palaikymo „Žalgirio“ arenoje. Praėjusį sezoną teko žaisti prie tuščių tribūnų ir žalgiriečiams tikrai trūko tų emocijų ir atmosferos, kurią tribūnose sukuria komandos sirgaliai. Jų gyvas palaikymas, kuriuo itin garsėja „Žalgirio“ arena, visada veda mūsų krepšininkus į priekį“, – pabrėžė klubo vadovas.

Po treniruočių stovyklos Kaune žalgiriečiai rugsėjo 7-ąją pakels sparnus į Turkiją, kur sužais trejas draugiškas rungtynes „Gloria Cup“ turnyre. Grįžus į Lietuvą, „Žalgirio“ krepšininkai užbaigs pasiruošimą naujajam sezonui bei lauks pirmųjų oficialių rungtynių. Lietuvos krepšinio lygos (LKL) sezonas kauniečiams prasidės rugsėjo 20 d., o Eurolygos kovos startuos spalio 1-ąją.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.