Grįžtant į mokyklas ir biurus – išskirtinis pasiūlymas iš „BestSecret“ mados platformos – Kas vyksta Kaune

Grįžtant į mokyklas ir biurus – išskirtinis pasiūlymas iš „BestSecret“ mados platformos

/ Organizatorių nuotr.

Sugrįžtantis rudens sezonas verčia pagalvoti ir apie šaltesniajam metų laikui būdingą aprangą, avalynę bei stiliaus detales. Prasidedant naujiesiems mokslo metams bei aktyvesniam darbo biure etapui, ypatingą pasiūlymą kauniečiams pateikė uždara mados platforma „BestSecret“. Tik dabar, pasinaudoję specialiu prisijungimo kvietimu, kauniečiai gali rinktis iš daugiau nei 3 tūkst. garsių prekės ženklų asortimento su nuolaidomis, siekiančiomis net iki 80 proc. Pasinaudoti pasiūlymu galima čia.

Ribotas kvietimų apsipirkti skaičius

Ryškios spalvos, megzti raštai, laisvo stiliaus kostiumai ir kostiumėliai, kūrybingos marškinių integracijos, pūstos pūkinės striukės – tik dalis šio rudens ir žiemos sezono tendencijų. Norinčius atnaujinti savo ar vaikų spintą madingais, aukštos kokybės, žinomų dizainerių rūbais, pasiekė ypatinga galimybė – išskirtinis kvietimas prisijungti prie platformos „BestSecret“.

Apsipirkti „BestSecret“ virtualioje platformoje kvietimą gavusių pirkėjų laukia tokių prekės ženklų gaminiai, kaip „Marc O‘Polo“, „Coccinelle“, „Tom Tailor“, „Nike“ ar „Adidas“, „Pepe Jeans“, „Gerry Weber“, „Guess“, „Esprit“, „Levi‘s“ ir daugelis kitų. Uždaroje mados bendruomenėje pirkėjai gali rinktis iš stilingų prekių tiek vyrams, tiek moterims, tiek įvairaus amžiaus vaikams. Taip pat, platformoje gausu stilingų aksesuarų namams bei laisvalaikiui.

Naujausios mados tendencijos ir visų laikų klasika

Ieškančius madingų stiliaus pasirinkimų šiam sezonui, „BestSecret“ platformoje pasitinka 5 milijonai skirtingų rūbų bei aksesuarų. Siekiant nepasimesti jų gausoje, uždaros mados platformos komanda pasirūpino klientams išskirti ir šio sezono tendencijas.

MOTERIMS

Gėlėti raštai.

/ Organizatorių nuotr.

Stilingi laisvo kritimo kostiumėliai.

/ Organizatorių nuotr.

Megzti audiniai.

/ Organizatorių nuotr.

VYRAMS

Lininiai audiniai.

/ Organizatorių nuotr.

Ryškūs, gėlėti raštai.

/ Organizatorių nuotr.

Megzti audiniai.

/ Organizatorių nuotr.

Daugiau tendencijų bei rudens ir žiemos stiliaus idėjų galima rasti „BestSecret“ mados platformoje, bet – tik paspaudus čia ir spėjus pasinaudoti išskirtiniu kvietimu.

Uždara mados bendruomenė „BestSecret“ buvo įkurta dar 2007 metais Vokietijoje. Šiandien bendruomenė virtualioje erdvėje yra apjungusi stilingų rūbų su išskirtiniais pasiūlymais ieškančias moteris bei vyrus visoje Europoje. Taip pat platforma vienija ir tris fizines parduotuves – dvi Vokietijos mieste Miunchene ir vieną Austrijos sostinėje Vienoje.

„BestSecret“ platforma veikia tiek internetinės svetainės, tiek mobiliosios programėlės formatu.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.