Draugystės parką užpuolė vandalai: viskas naikinama, tuoj nieko neliks – Kas vyksta Kaune

Draugystės parką užpuolė vandalai: viskas naikinama, tuoj nieko neliks Papildyta Kauno savivaldybės komentaru

Skaitytojo Tomo nuotr. / „Kas vyksta Kaune“ montažas

Kauniečiai vėl kreipėsi dėl Draugystės parko vaikų žaidimų aikštelės būklės. Nei pagroti, nei pasisupti normaliai nebepavyksta, nes viskas sugadinta, sulaužyta ir išnešiota. Anot skaitytojų, tai galimai išgėrusių piliečių darbas.

„Kas vyksta draugystės parke, baigia visą sunaikinti, reiktų atkreipti dėmesį“, – į redakciją kreipėsi kaunietis Tomas.

Pasitikslinus kas nutiko Draugystės parke, kaunietis pasidalijo užfiksuotais vaizdais, kuriuose matyti sulaužytos supynės, apgadinta žaidimų aikštelė. Pievoje esantys gultai taip pat liudija, jog kažkam užkliuvo ranka praretinti ant jų esančias lenteles.

„Gultai, supynės, danga, vaikams skirti groti būgnai ir ne tik, viskas naikinama. Neblaivūs asmenys savaitgaliais ant suoliukų gadina. Čia yra specialiai niokojama pastaruoju metu, nes ilgą laiką viskas buvo gerai“, – teigė jis.

Apie Draugystės parko broką kauniečiai kalbėjo dar gegužės mėnesį, kai po nežymios liūties vaikų žaidimų aikštelėje esantis batutas prisipildė vandens, o šokinėjant vaikams į visas puses trykšta purslai. Jau tada gyventojai piktinosi, jog parkas atnaujintas tik ant popierių, nes brokas lenda praėjus vos porai metų nuo jo atnaujinimo.

Prieš du metus oficialiai atvertas naujai rekonstruotas Draugystės parkas lankytojus pasitiko kardinaliai pasikeitęs. Tamsoje skendėjęs parkas nušvito naujo apšvietimo sistemomis, taip pat gyventojai buvo pakviesti mėgautis naujai įrengtomis vaikų žaidimo ir sporto aikštelėmis. Prie pagrindinės aikštės galima rasti ir šachmatų stalelių, o parko pažiba – naujai įrengtas šokantis fontanas.

Parke nutiesti nauji takai, įrengti suoleliai, pavėsinės ir mediniai gultai, tačiau kauniečiai atkreipė dėmesį, jog naujai įrengta erdvė sulaukia lankytojų, kurie gadina čia įrengtas pasibuvimo erdves.

Papildyta 2021 m. rugsėjo 9 d.

Situaciją pakomentavo Kauno miesto savivaldybės administracijos Sporto skyriaus vedėjas Mindaugas Šivickas.

„Žaidimų aikštelėje esantys sulaužyti įrenginiai bus sutaisyti ir atnaujinti. Šiuo metu laukiame informacijos iš įmonės, kuri įrengė šią aikštelę dėl reikalingų atlikti darbų ir jų kainos. Vietoje sugadintos laipynės vaikams, bus įrengta nauja, nes ji sugadinta nepataisomai“, – rašė jis.

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA