Draugystės parką užpuolė vandalai: viskas naikinama, tuoj nieko neliks (papildyta) – Kas vyksta Kaune

Draugystės parką užpuolė vandalai: viskas naikinama, tuoj nieko neliks (papildyta) Papildyta Kauno savivaldybės komentaru

Skaitytojo Tomo nuotr. / „Kas vyksta Kaune“ montažas

Kauniečiai vėl kreipėsi dėl Draugystės parko vaikų žaidimų aikštelės būklės. Nei pagroti, nei pasisupti normaliai nebepavyksta, nes viskas sugadinta, sulaužyta ir išnešiota. Anot skaitytojų, tai galimai išgėrusių piliečių darbas.

„Kas vyksta draugystės parke, baigia visą sunaikinti, reiktų atkreipti dėmesį“, – į redakciją kreipėsi kaunietis Tomas.

Pasitikslinus kas nutiko Draugystės parke, kaunietis pasidalijo užfiksuotais vaizdais, kuriuose matyti sulaužytos supynės, apgadinta žaidimų aikštelė. Pievoje esantys gultai taip pat liudija, jog kažkam užkliuvo ranka praretinti ant jų esančias lenteles.

„Gultai, supynės, danga, vaikams skirti groti būgnai ir ne tik, viskas naikinama. Neblaivūs asmenys savaitgaliais ant suoliukų gadina. Čia yra specialiai niokojama pastaruoju metu, nes ilgą laiką viskas buvo gerai“, – teigė jis.

Apie Draugystės parko broką kauniečiai kalbėjo dar gegužės mėnesį, kai po nežymios liūties vaikų žaidimų aikštelėje esantis batutas prisipildė vandens, o šokinėjant vaikams į visas puses trykšta purslai. Jau tada gyventojai piktinosi, jog parkas atnaujintas tik ant popierių, nes brokas lenda praėjus vos porai metų nuo jo atnaujinimo.

Prieš du metus oficialiai atvertas naujai rekonstruotas Draugystės parkas lankytojus pasitiko kardinaliai pasikeitęs. Tamsoje skendėjęs parkas nušvito naujo apšvietimo sistemomis, taip pat gyventojai buvo pakviesti mėgautis naujai įrengtomis vaikų žaidimo ir sporto aikštelėmis. Prie pagrindinės aikštės galima rasti ir šachmatų stalelių, o parko pažiba – naujai įrengtas šokantis fontanas.

Parke nutiesti nauji takai, įrengti suoleliai, pavėsinės ir mediniai gultai, tačiau kauniečiai atkreipė dėmesį, jog naujai įrengta erdvė sulaukia lankytojų, kurie gadina čia įrengtas pasibuvimo erdves.

Papildyta 2021 m. rugsėjo 9 d.

Situaciją pakomentavo Kauno miesto savivaldybės administracijos Sporto skyriaus vedėjas Mindaugas Šivickas.

„Žaidimų aikštelėje esantys sulaužyti įrenginiai bus sutaisyti ir atnaujinti. Šiuo metu laukiame informacijos iš įmonės, kuri įrengė šią aikštelę dėl reikalingų atlikti darbų ir jų kainos. Vietoje sugadintos laipynės vaikams, bus įrengta nauja, nes ji sugadinta nepataisomai“, – rašė jis.

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.