V. Musvydaitė apie svajonės išsipildymą: „Šios dienos laukiau 6 metus“ – Kas vyksta Kaune

V. Musvydaitė apie svajonės išsipildymą: „Šios dienos laukiau 6 metus“

/ Organizatorių nuotr.

„Aš jau apsipirkau už žingsnius tikroje parduotuvėje!“ – tokia skambia fraze vaikščiojimo entuziastė Vlada Musvydaitė pasitiko tūkstančius ėjikų, šeštadienį susirinkusių į Kauno Panemunės šilą. Žingsnių sensacija savo ilgametę svajonę įvardinusi V. Musvydaitė informavo, jog nuo rugsėjo ėjikai už žingsnius vaisius ir daržoves galės pirkti ne tik ėjimo renginių metu, bet ir kasdien savo žingsnius iškeisti į nuolaidą tikruose prekybos centruose.

„Puikiai žinome, kad ėjimas gerina mūsų fizinę ir emocinę sveikatą, o nuo šiandien – dar ir padeda sutaupyti. Įsivaizduokite! Ateinate į parduotuvę, krepšelį užpildote mėgstamais vaisiais ir daržovėmis, prie kasos skenuojate savo telefone pasirodžiusį brūkšninį kodą ir žingsnius iškeičiate į 20 proc. nuolaidą. Tai ne tik žingsnių sensacija, bet ir daugiau nei šešerius metus mano puoselėtos svajonės išsipildymas“, – džiaugėsi mobiliosios programėlės „#walk15“ kūrėja V. Musvydaitė.

Atsiskaitymo su žingsnių nuolaida tikslas – puoselėti sveikatingumo ir fizinio aktyvumo vertybes. Vienoje iš akcijoje dalyvaujančių „IKI“ parduotuvių apsilankę gyventojai 20 tūkst. žingsnių galės iškeisti į 20 proc. nuolaidą vaisiams ir daržovėms. Tam tereikia būti parsisiuntus nemokamą mobiliąją programėlę „#walk15“ į savo telefoną ir turėti joje sukaupus pakankamą skaičių žingsnių.

Kaune suvienijo rekordinį ėjikų skaičių

Šeštuosius metus organizuojamas sveikatingumo renginys „IKI Ėjimo varžybos“ šiemet Kaune suvienijo rekordinį ėjikų iš visos Lietuvos skaičių. Panemunės šilo takais ėjo ir įgarsintų pažintinių pasakojimų klausėsi beveik 15 tūkst. įvairaus amžiaus gyventojų.

Kaunas ir vėl pažymėtas absoliučiu mūsų ėjimo renginių rekordu! Įveikti 10,5 kilometrų maršrutą susirinko šeimos, senjorai, mokyklinukai, darželinukai ir net pusė tūkstančio keturkojų. Ėjo net šeškas!“, – šypsosi V. Musvydaitė.

Nemokama ėjimo šventė kasmet suburia tiek pradedančiuosius ėjikus, tiek šalies žingsnių milijonierius.

„Renginio dieną vien už žingsnius unikaliame žingsnių turguje buvo parduota net 60 tūkst. vaisių ir daržovių, o eidami dalyviai ne tik grožėjosi žaliu Panemunės šilo peizažu, bet ir turėjo progą sužinoti apie Kauno vardu pavadintą asteroidą, „Fluxus“ judėjimą, Kauno švyturį ir net apie pirmąjį lietuvišką pilnametražį filmą!“, – sako V. Musvydaitė.

Nuo 17 dienų iki 84 metų amžiaus

Jauniausiai renginio dalyvei Patricijai buvo vos 17 dienų, o vyriausiam – net 84 metai. Vyriausio dalyvio titulą pelnęs senjoras Stepas Kaune žingsniavo jau ne pirmąjį kartą, o šis titulas – ne pirmasis šeimoje. Senelį atlydėjo ir trys anūkai, iš kurių vienas – ankstesniais metais jauniausio dalyvio titulą pelnęs ėjikas.

„Džiaugiuosi matydamas tiek daug jaunų, aktyvių žmonių ir kviečiu jų pavyzdžius sekti savo bendraamžius – žingsniuokime visi!“, – ragino vyriausias renginio ėjikas Stepas.

Renginio metu buvo skelbta per 30 atskirų startų, dėl saugumo dalyviams pasidalijus į atskiras grupes po 500 žmonių.

Renginiui pasibaigus, savo mobiliųjų programėlių „#walk15“ žingsnių piniginėse likusius žingsnius renginio dalyviai patraukė iškeisti į nuolaidą „IKI“ parduotuvėse. Tai padaryti bus galima kasdien iki pat spalio 3 d. Parduotuvių sąrašą, akcijos sąlygas ir išimtis pirkėjai galės rasti čia.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.