Vis daugiau įmonių keliasi už centro ribų – auga Šilainių patrauklumas – Kas vyksta Kaune

Vis daugiau įmonių keliasi už centro ribų – auga Šilainių patrauklumas

/ Organizatorių nuotr.

Pastarųjų metų tendencijos atskleidžia, jog vis daugiau prekybos ir paslaugų įmonių biurų ieško už miesto centro ribų. Bėgant nuo kamščių bei parkavimo problemų, Kaune veikiantys verslai gręžiasi į sparčiai besivystančius, naujų namų kvartalais užpildytus, toliau nuo centro nutolusius rajonus. Šiame kontekste bene patraukliausia vieta verslui Kaune šiandien – Šilainiai.

Naują biurų kompleksą Šilainiuose, ties Vakariniu Kauno aplinkkeliu, vystantis statytojas Jonas Vinduer atskleidžia, jog tarp prioritetų įmonėms šiandien – lengvai pasiekiama vieta, lankstus pastato administratoriaus požiūris bei kuo mažiau fiksuotų mokestinių įpareigojimų.

„Naujasis mūsų vystomas biurų kompleksas „Jonas Vinduer“ atliepia pagrindinius modernios įmonės poreikius. Esame įsikūrę gerai matomoje, lengvai tiek darbuotojams, tiek klientams pasiekiamoje vietoje. Tai – svarbu kiekvienai įmonei. Taip pat, įvertindami verslo poreikius, siekiame sukurti kuo lankstesnes sąlygas – galime prisitaikyti prie nuomininkų pageidavimų, įgyvendinami jų norimus išplanavimo sprendimus.

Galiausiai, atidžiai stebėdami rinką matome, kad dauguma įmonių prioritetą teikia atviros knygos principu (angl. open book) administruojamiems pastatams, tad naujajame biurų komplekse pasirinkome netaikyti jokių fiksuotų administravimo mokesčių“, – sako statytojas Jonas Vinduer.

/ Organizatorių nuotr.

Ties trijų aktyvių Šilainių gatvių – Baltų prospekto, Šilainių plento bei Galindų gatvės – sankirta augantis kompleksas miesto įmones sudomino dar nebaigus statybos darbų. Pirmieji nuomininkai įsikels vos projektui pasiekus finišą – rugsėjo pradžioje.

„Siekėme įgyvendinti akims patrauklų, ilgalaikį ir tvarų projektą, tad žvelgiant iš investicinės pusės – priėmėme tam tikrų, ne visai ekonomiškų sprendimų savo sąskaita. Visgi, tikime, kad tai sukurs pridėtinę naudą mūsų nuomininkams.

Ties projektu dirba tik žinomi ir laiko patikrinti rangovai, o jo įgyvendinimo eigoje padarėme keletą esminių pakeitimų, užtikrinančių gerą komplekso estetinį vaizdą bei patogumą jame dirbsiantiems. Pavyzdžiui, vietoje numatytų fasado plokščių, integravome klinkerio plyteles. Padarėme reikšmingų pakitimų pastate sumontuodami berėmes langų fasado konstrukcijas ir sumontavome „Royal Blue“ saulės kontrolės stiklo paketus“, – projekto kūrimo detales atskleidžia J. Vinduer.

Statytojas pasakoja, jog daug dėmesio skiriama ir naujojo komplekso aplinkai – automatinei vejos laistymo sistemai, eksterjero ir landšafto sprendimams. Stovėjimo aikštelėje bus įrengtos elektromobilių įkrovimo stotelės.

Prisitaikyta prie poreikių

Nekilnojamojo turto konsultanto Vaido Mockaus teigimu, naujo „Jonas Vinduer“ biurų komplekso patrauklumą sustiprina ir šiandien Šilainiuose vyraujančios tendencijos. Rajone ir aplinkiniuose kvartaluose besikuriantys naujakuriai tampa patrauklia verslui auditorija.

„Nepaisant puikaus susisiekimo tiek viešuoju, tiek nuosavu transportu, Šilainiai šiandien išsiskiria ir savo perkamąja galia. Besikuriantys naujų namų kvartalai, augantys netoliese įsikūrę Romainių, Užliedžių, Giraitės ir kiti rajonai, tampa vieta, kur apsigyvena didesnę perkamąją galią turintys gyventojai. Natūralu, jog galėdami įsigyti naują namą, jie gali įsigyti ir geresnį grilį ar mėgautis laisvalaikio pramogomis.

Tai – patraukli auditorija prekes ir paslaugas parduodantiems verslams. Tuo tarpu patys gyventojai suinteresuoti, kad aukštos kokybės prekės ir paslaugos atsirastų kuo arčiau jų namų“, – įžvalgomis dalijasi „13NT“ konsultantas V. Mockus.

Naujas biurų kompleksas Šilainiuose / Organizatorių nuotr.

NT konsultantas antrina statytojo J. Vinduer įžvalgoms ir pažymi, kad įmonės šiandien ieško lankstumo – tiek patalpų įrengimo, tiek administraciniais klausimais.

„Didelis privalumas nuomininkams – tai, jog pastato vystytojas sukuria galimybę patalpas pritaikyti įmonės poreikiams. Pavyzdžiui, norint turėti penkis ar dešimt atskirų kabinetų „Jonas Vinduer“ komplekse, nuomininkams tereikia savo poreikius išsakyti statytojui.

Taip pat įmonėms svarbu ir tolimesnė patalpų administravimo tvarka, o vadinamasis atviros knygos (angl. open book) principas yra vienas patogiausių. Nuomininkas moka tik už pastate ar lauko teritorijoje tą mėnesį atliktą paslaugą, neįsipareigodamas mokėti kasmėnesinių fiksuotų mokesčių“, – sako „13NT“ konsultantas.

V. Mockus pastebi, jog neretai įmonėms labai svarbiu aspektu tampa ir šildymo, šaldymo bei vėdinimo sistema.

„Visų poreikiai skirtingi, tad patrauklumą nuomininkams kuria ir pastato komplekse įdiegti modernūs ir individualiai valdomi tiek vėdinimo, tiek kondicionavimo sprendimai. „Jonas Vinduer“ biuruose įmonės oro sąlygas gali reguliuoti pagal save, o pažangių sprendimų pagalba, oro kokybė bus aukščiausiame lygyje“, – teigia V. Mockus.

Šiuo metu naujajame, adresu Galindų g. 9, Kaunas, įsikūrusiame biurų komplekse „Jonas Vinduer“ išnuomota apie pusė baigiamų įrengti patalpų. Čia įsikurs „Griliai.lt“ parduotuvė, vaikų laisvalaikio ir užimtumo studija „Maži Basi“, IT paslaugas teikianti įmonė.

Pirmieji nuomininkai įsikels jau rugsėjo pradžioje, o patalpų vis dar ieškančios įmonės gali rinktis iš 50, 100, 120 arba 400 kv. metrų dydžio biurų.

Sutarti laiką patalpų apžiūrai galima kasdien, susisiekus telefonu +37065787113 arba el. paštu.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.