Kokybiškos sveikatos paslaugos – naujoje Ąžuolo šeimos klinikoje – Kas vyksta Kaune

Kokybiškos sveikatos paslaugos – naujoje Ąžuolo šeimos klinikoje

Ąžuolo šeimos klinikos nuotr.

Jau šį penktadienį Kaune duris atveria antrasis Ąžuolo šeimos klinikos padalinys. Žemutiniuose Kaniūkuose, Rimties skg. 1, atidarytame šeimos sveikatos centre bus teikiamas platus kasdienių asmens sveikatos priežiūros paslaugų spektras.

„Šiemet pacientams jau gerai pažįstama Romainių šeimos klinika pakeitė pavadinimą ir tapo Ąžuolo šeimos klinika. Naujas pavadinimas turėtų būti siejamas ne tik su naujų klinikos padalinių atidarymu, tačiau ir su siekiu atskleisti mūsų kaip privačios gydymo įstaigos tikslus bei vertybes. Ąžuolas – lietuviškas stiprybės ir geros sveikatos simbolis, klinikos personalas kasdien rūpinasi tūkstančių savo pacientų sveikata“, – džiaugėsi Ąžuolo šeimos klinikos vadovas Simas Tokarčakas.

Ąžuolo šeimos klinikos nuotr.

Naujajame klinikos padalinyje bus teikiamos nemokamos šeimos medicinos paslaugos, gydytojų specialistų konsultacijos, atliekami laboratoriniai tyrimai. Kaniūkų klinikoje dirbs gerai kauniečiams pažįstamos akušerijos ir ginekologijos specialistės – LSMU docentės Kristina Jarienė ir Gitana Ramonienė, taip pat viena geriausių šalyje vaikų bei suaugusiųjų otorinolaringologų – gydytoja Ingrida Minkevičienė.

„Nuoširdžiai džiaugiuosi prisijungusi prie veržlaus ir profesionalaus Ąžuolo šeimos klinikos kolektyvo. Tikiu, kad bendri siekiai ir vertybės leis mūsų komandai naujojoje Klinikoje sukurti profesionalią, patikimą ir pacientams teigiamas emocijas keliančią aplinką. Sveika šeima – visų mūsų tikslas“, – teigė šeimos gydytoja Dovilė Kuktienė.

Ąžuolo šeimos klinikos nuotr.

Klinikoje įrengti du atskiri procedūriniai kabinetai, kurių vienas skirtas suaugusiems, o kitas mažiesiems klinikos pacientams. Vaikų procedūrinis kabinetas papuoštas kauniečio gatvės menininko Lino Kaziulionio pieštais klasikiniais animacinių filmų personažais. Žaisminga ir smagi aplinka padės mažiesiems vizitų klinikoje metu atsipalaiduoti bei išlikti geros nuotaikos.

Ąžuolo šeimos klinikos pacientais gali tapti visi to pageidaujantys Kauno miesto ir rajono gyventojai. Kliniką tikrai pamils aktyvūs miesto gyventojai, kurie brangina savo laiką ir pirmenybę teikią kokybiškoms šeimos medicinos paslaugoms. Daugiau informacijos rasite internetinėje svetainėje.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.