Kauno „Akropolis“ kviečia pasitikti rudenį tvariau – vyks veganiškų produktų mugė – Kas vyksta Kaune

Kauno „Akropolis“ kviečia pasitikti rudenį tvariau – vyks veganiškų produktų mugė

Organizatorių nuotr.

Jau rugsėjo ketvirtą dieną Kauno „Akropolio“ lankytojai kviečiami į nemokamą augalinio maisto festivalį „Vegfest LT ruduo“, kuriame – veganiškų produktų mugė ir renginio svečius su pagrindinėmis veganizmo idėjomis supažindinti pasirengę festivalio dalyviai, patarsiantys, kaip įdomiai patiekti darže užaugintas daržoves bei sumažinti suvartojamą mėsos kiekį.

Kaip teigia „Vegfest LT ruduo“ organizatorė Ventė Viteikaitė, šis festivalis – tai puiki galimybė susipažinti su vietinių bei užsienio gamintojų produkcija ir šalyje veikiančiomis veganiškomis maitinimo įstaigomis ar kavinėmis.

„Pagrindinė renginio ašis – veganiškų prekių mugė. Jos dalyviai festivalio lankytojams siūlys įsigyti įvairios ekologiškos kosmetikos, aksesuarų, švaros priemonių ir kitų ne gyvūninės kilmės prekių, taip pat – pusgaminių, veganiškų dešrų, paštetų ir kitų mėsos bei pieno produktų pakaitalų. Negana to, renginio svečiai galės ne tik įsigyti, bet ir paragauti veganiškų patiekalų, desertų ir gėrimų, pavyzdžiui, šalyje vis labiau populiarėjančios kombučios“, – pasakoja V. Viteikaitė.

Anot Kauno „Akropolio“ valdytojos Brigitos Kuodytės, lankytojų susidomėjimas jau trečius metus iš eilės prekybos centre vykstančiu festivaliu kasmet auga, o jo aktualumą lemia pasaulinės tendencijos.

„Pasauliui vis daugiau dėmesio skiriant aplinkosaugos problemoms spręsti, stiprėja ir tendencija rinktis aplinkai draugiškas prekes. Toks augantis žmonių sąmoningumas lemia minėtomis vertybėmis pagrįsto „Vegfest LT ruduo“ populiarumą – kasmet sulaukiame vis didesnio Kauno „Akropolio“ lankytojų susidomėjimo“, – teigia B. Kuodytė.

„Vegfest LT ruduo“ organizatorė priduria, kad augant lankytojų susidomėjimui, siekiama atliepti ir vis įvairesnius jų poreikius, todėl šiemet renginio svečių lauks specialios akcijos, produktų pristatymai ir renginio dalyvių patarimai.

„Kauno gyventojus ir svečius šiemet raginame atvykti ne tik įsigyti jau pamėgtos ar dar neragautos ekologiškos produkcijos, bet ir sudalyvauti specialiose loterijose bei akcijose. Taip pat renginio dalyviai žada lankytojams papasakoti apie savo produktus ir patarti, kaip prisijaukinti veganišką mitybą ir įtraukti į savo racioną tiek egzotiškus produktus, tiek savame darže užaugintas daržoves“, – sako V. Viteikaitė.

Nemokamas renginys „Vegfest LT ruduo“ Kauno „Akropolyje“ vyks rugsėjo 4 d. nuo 10 iki 18 valandos. Daugiau informacijos – Kauno „Akropolio“ Facebook paskyroje bei www.akropolis.lt.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.