Pirmos Kauno „Žalgirio“ kontrolinės rungtynės pažymėtos permaininga kova ir pralaimėjimu paskutinę sekundę – Kas vyksta Kaune

Pirmos Kauno „Žalgirio“ kontrolinės rungtynės pažymėtos permaininga kova ir pralaimėjimu paskutinę sekundę

„Žalgirio“ „Facebook“ nuotr.

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai trečiadienį pradėjo kontrolinių rungtynių ciklą ir išbandė jėgas su Krasnodaro „Lokomotiv“ klubu. Martino Schillerio auklėtiniai paskutinėmis rungtynių akimirkomis turėjo pripažinti varžovų pranašumą rezultatu 87:88 (22:22, 24:22, 21:27, 20:17).

Emmanuelis Mudiay pirmosios žalgiriečių atakos metu pakabino kamuolį Joffrey Lauvergne, Lukas Lekavičius pataikė tritaškį iš kampo, o Edgaras Ulanovas realizavo abu baudų metimus – 7:0. Iškart po to kauniečiai pralaimėjo atkarpą 0:8, E.Mudiay sumetė du baudų metimus, o E.Ulanovas pasižymėjo dviem taškais su pražanga – 12:12. Savo taškų sąskaitą baudų metimais atsidarė ir kėlinio pabaigoje dar dvitaškį realizavo Joshas Nebo, o po du taškus surinko L.Lekavičius, Paulius Jankūnas ir Mantas Kalnietis – 22:22.

Artūras Milaknis antrojo kėlinio pradžioje smeigė tritaškį, Marekas Blaževičius įmetė du baudų metimus, dvitaškį pridėjo E.Ulanovas, o penkis taškus pelnė E.Mudiay – 34:33. Du tritaškius pataikė Tyleris Cavanaugh, vieną pridėjo M.Kalnietis, iš po krepšio taškais pasižymėjo Nielsas Giffey, o L.Lekavičius tašką pridėjo baudos metimu – 46:44.

Po pertraukos tritaškį pataikė L.Lekavičius, keturis taškus pelnė J.Lauvergne, o šešis iš eilės surinko E.Mudiay – 59:55. Po du taškus įsirašė N.Giffey ir P.Jankūnas, o keturis taškus, įskaitant galingą dėjimą iš viršaus, pridėjo J.Nebo – 67:71.

Į šešis varžovų taškus lemiamo ketvirčio pradžioje dvitaškiu atsakė E.Mudiay, o du tolimus metimus pataikęs T.Cavanaugh atsilikimą sumažino iki minimumo – 75:76. Dėjimu iš viršaus pasižymėjo J.Lauvergne, varžovų gynybą įveikė E.Mudiay, o T.Cavanaugh keturiais baudų metimais vėl persvėrė rezultatą – 83:80.

Po dviejų varžovų tritaškių du baudų metimus sumetė E.Mudiay, kuris taikliu dvitaškiu netrukus vėl išvedė žalgiriečius į priekį – likus žaisti 11 sekundžių kauniečiai pirmavo 87:86. Vis tik, paskutinės atakos metu „Lokomotiv“ sugebėjo pelnyti taškus ir „Žalgiriui“ teko pripažinti pralaimėjimą – 87:88.

Žalgiris“: E.Mudiay 21 (5 rez. perd.), T.Cavanaugh 16 (5 atk. kam., 4/6 trit.), L.Lekavičius 9 (4 rez. perd.), J.Lauvergne 8 (9 atk. kam., 5 rez. perd.), J.Nebo 8, E.Ulanovas 7, M.Kalnietis 5, P.Jankūnas 4, N.Giffey 4, A.Milaknis 3, M.Blaževičius 2.

„Lokomotiv“: E.McCollumas 23, J.Motley 19, S.Kiddas 15, D.Thompsonas 14.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.