Pirmos Kauno „Žalgirio“ kontrolinės rungtynės pažymėtos permaininga kova ir pralaimėjimu paskutinę sekundę | Kas vyksta Kaune

„Žalgirio“ „Facebook“ nuotr.

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai trečiadienį pradėjo kontrolinių rungtynių ciklą ir išbandė jėgas su Krasnodaro „Lokomotiv“ klubu. Martino Schillerio auklėtiniai paskutinėmis rungtynių akimirkomis turėjo pripažinti varžovų pranašumą rezultatu 87:88 (22:22, 24:22, 21:27, 20:17).

Emmanuelis Mudiay pirmosios žalgiriečių atakos metu pakabino kamuolį Joffrey Lauvergne, Lukas Lekavičius pataikė tritaškį iš kampo, o Edgaras Ulanovas realizavo abu baudų metimus – 7:0. Iškart po to kauniečiai pralaimėjo atkarpą 0:8, E.Mudiay sumetė du baudų metimus, o E.Ulanovas pasižymėjo dviem taškais su pražanga – 12:12. Savo taškų sąskaitą baudų metimais atsidarė ir kėlinio pabaigoje dar dvitaškį realizavo Joshas Nebo, o po du taškus surinko L.Lekavičius, Paulius Jankūnas ir Mantas Kalnietis – 22:22.

Artūras Milaknis antrojo kėlinio pradžioje smeigė tritaškį, Marekas Blaževičius įmetė du baudų metimus, dvitaškį pridėjo E.Ulanovas, o penkis taškus pelnė E.Mudiay – 34:33. Du tritaškius pataikė Tyleris Cavanaugh, vieną pridėjo M.Kalnietis, iš po krepšio taškais pasižymėjo Nielsas Giffey, o L.Lekavičius tašką pridėjo baudos metimu – 46:44.

Po pertraukos tritaškį pataikė L.Lekavičius, keturis taškus pelnė J.Lauvergne, o šešis iš eilės surinko E.Mudiay – 59:55. Po du taškus įsirašė N.Giffey ir P.Jankūnas, o keturis taškus, įskaitant galingą dėjimą iš viršaus, pridėjo J.Nebo – 67:71.

Į šešis varžovų taškus lemiamo ketvirčio pradžioje dvitaškiu atsakė E.Mudiay, o du tolimus metimus pataikęs T.Cavanaugh atsilikimą sumažino iki minimumo – 75:76. Dėjimu iš viršaus pasižymėjo J.Lauvergne, varžovų gynybą įveikė E.Mudiay, o T.Cavanaugh keturiais baudų metimais vėl persvėrė rezultatą – 83:80.

Po dviejų varžovų tritaškių du baudų metimus sumetė E.Mudiay, kuris taikliu dvitaškiu netrukus vėl išvedė žalgiriečius į priekį – likus žaisti 11 sekundžių kauniečiai pirmavo 87:86. Vis tik, paskutinės atakos metu „Lokomotiv“ sugebėjo pelnyti taškus ir „Žalgiriui“ teko pripažinti pralaimėjimą – 87:88.

„Žalgiris“: E.Mudiay 21 (5 rez. perd.), T.Cavanaugh 16 (5 atk. kam., 4/6 trit.), L.Lekavičius 9 (4 rez. perd.), J.Lauvergne 8 (9 atk. kam., 5 rez. perd.), J.Nebo 8, E.Ulanovas 7, M.Kalnietis 5, P.Jankūnas 4, N.Giffey 4, A.Milaknis 3, M.Blaževičius 2.

„Lokomotiv“: E.McCollumas 23, J.Motley 19, S.Kiddas 15, D.Thompsonas 14.