Kaunietė įspėja: nepagalvotum, kad sutvarkytuose šaligatviuose tyko tokie pavojai – Kas vyksta Kaune

Kaunietė įspėja: nepagalvotum, kad sutvarkytuose šaligatviuose tyko tokie pavojai

Skaitytojos nuotr.

Atnaujintu Taikos prospekto šaligatviu prieš kelias savaites žygiavusi „Kas vyksta Kaune“ skaitytoja gavo nemenkai išsigąsti. Užlipus ant dangčio, moteris su mažu vaiku vos nenugarmėjo į šulinį. Kaunietė informavo tarnybas ir savarankiškai pažymėjo pavojingą vietą – jos nuostabai, dangtis-klastūnas praeivių tyko iki šiol.

Kaip naujienų portalui nurodė moteris, incidentas įvyko rugpjūčio 9-osios vakarą. Vaikštinėdama naujai sutvarkytu Taikos prospekto šaligatviu su kūdikiu nešyklėje, atkarpoje nuo Studentų iki A. Baranausko gatvės kaunietė teigia vos neprasmegusi į komunikacijų šulinį.

„Užlipus ant dangčio krašto, šis persisvėrė ir tik laimingo atsitiktinumo dėka su vaiku neatsidūriau šulinyje, o tik suklupau. Kaip pareiginga miesto gyventoja tą patį vakarą paskambinau avarinei tarnybai.

Įvykį budinti operatorė užregistravo. O aš ant pavojingo šulinio pastačiau prie konteinerių rastą taburetę. Kitą dieną paskambino malonus vyriškis, padėkojo, pasakė, kad taburetę apvyniojo „Stop“ juosta. Tikėjausi, kad greitu metu tas šulinys bus ir sutvarkytas“, – pasakoja skaitytoja, kurią tolesnė įvykių eiga, tiksliau, veikimo stygius gerokai nustebino.

Anot kaunietės, praėjo jau trys savaitės, o ant šulinio tebestovi taburetė, savo darbą atliekanti tik su trapia sąlyga, kad niekas jos nenuspirs, kas vėl reikšmingai padidintų užlipimo ant dangčio ir traumos tikimybę. Moteris pridėjo, kad dangtis tik apverstas aukštyn kojom, taip galbūt siekiant labiau į jį atkreipti dėmesį.

„Ar čia normalu? Šaligatvis seniai sutvarkytas, niekam nė į galvą neateis, kad dar tyko tokie pavojai. Istorijos moralas – nelipkite ant dangčių, net jei jie atrodo ką tik sutvarkyti“, – įspėja skaitytoja.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.