„Kids Go Tech“ akademija prisistatė kauniečiams – Kas vyksta Kaune

„Kids Go Tech“ akademija prisistatė kauniečiams

/ Organizatorių nuotr.

Aleksoto mikrorajone įsikūrusi asociacija „Kauno miesto Aleksoto vietos veiklos grupė“, vykdydama projektą „Kids Go Tech”, finansuojamą Europos socialinio fondo lėšomis, pristatė visuomenei vaikų techninės kūrybos centro „Kids Go Tech” veiklas. „Kids go Tech“ – tai modernus, šiuolaikinėmis mokymo metodikomis paremtas vaikų techninės kūrybos centras, įgalinantis vaikus nuo 7 iki 16 metų siekti savo svajonių praktiškai.

Visi, praėjusį šeštadienį apsilankę S. Dariaus ir S. Girėno aerodrome vykusioje aviacijos šventėje galėjo iš arčiau susipažinti su „Kids ho tech“ akademijos veiklomis, lektoriais bei akademijos mokiniais. Aleksoto aerodromas yra puiki vieta tokioms veikloms, kadangi akademija yra įsikūrusi greta aerodromo esančiame „Technopolyje“.

Be ekspozicijos, kurios žvaigžde tapo vienintelis Baltijos šalyse Igorio Lobanovo lėktuvas Sbach XtremeAir XA-42, kuris savo išvaizda patraukė ne vieno praeivio dėmesį, radijo bangomis valdomi lėktuvų modeliai spalvino pilką dangų ryškiais dūmais, oro balionai mėgino įveikti nepalankų orą.

Visų dalyvių laukė ir interaktyvios pramogos – visi norintieji galėjo sudalyvauti viktorinose apie aviaciją, pilotų paskaitose apie jų kelią į didžiąją aviaciją, taip pat išvysti akademijos vaikų darbus, išgirsti čia besimokančiųjų sėkmės istorijas.

Viktorinų bei žaidimų nugalėtojų laukė įspūdingi prizai – galimybė skristi virš Kauno ne tik kaip keleiviams, tačiau ir patiems papilotuoti lėktuvą. Deja, oras stipriai pakoregavo ne tik aviacijos šventės, bet ir akademijos planus ir ne visi suplanuoti pasirodymai įvyko, tačiau neabejojame, kad dar šiais metais bus progų ne kartą apie mūsų veiklą prisistatyti ir dar plačiau – teigia akademijos įkūrėjas bei vadovas Arūnas Samochinas.

Detalesnė informacija apie akademiją www.kidsgotech.lt.

Europos socialinio fondo agentūros nuotr.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.