Didieji prekybos tinklai ruošiasi pereiti prie rudens darbo grafiko – Kas vyksta Kaune

Didieji prekybos tinklai ruošiasi pereiti prie rudens darbo grafiko

Organizatorių nuotr., „Kas vyksta Kaune“ montažas

Rudeniui esant jau ne už kalnų, didieji prekybos centrai ėmėsi koreguoti savo darbo laiką atsižvelgiant į besikeičiančius klientų įpročius. Kol „Maxima“ ir „Iki“ prekybos tinkluose pokyčiai laukia jau nuo rugsėjo 1-os, „Lidl“ parduotuvėse darbo laiką ketinama pakeisti rugsėjo 13-ąją

Kaip kuriose „Iki“ darbo laikas ilgės, kitose – trumpės

Nuo rugpjūčio pabaigos ir rugsėjo 1-osios pirkėjų patogumui kai kuriose „Iki“ parduotuvėse keičiasi darbo laikas. Kaip nurodoma parduotuvių tinklo „Iki“ pranešime, kuriose parduotuvėse darbo laikas sutrumpinamas, kai kuriose – pailginamas. 5 įvairiuose miestuose esančios „Iki“ parduotuvės dirbs iki 22 val. Kitos trys parduotuvės dirbs iki 21 val.

„Ateinant rudens sezonui, parduotuvių darbo laiką keičiame, atsižvelgdami į pirkėjų įpročius ir poreikius. Nuo rudens didžioji dalis „Iki“ parduotuvių dirbs ne trumpiau kaip iki 20 val., tad pirkėjai galės ir toliau laisvai planuoti savo apsipirkimus“, – sako Vaida Budrienė, prekybos tinklo „Iki“ komunikacijos vadovė.

Informacija apie parduotuvių darbo laiką bus skelbiama prekybos tinklo interneto svetainėje.

Pasak V. Budrienės, parduotuvėse ir toliau skiriamas maksimalus dėmesys pirkėjų ir darbuotojų saugumui. Čia taikomi visi būtini reikalavimai ir rekomendacijos. Taip pat pirkėjai raginami į parduotuves eiti su pirkinių sąrašu, laikytis atstumo, naudotis savitarnos kasomis. Prekybos tinklas aktyviai ruošiasi ir nuo rugsėjo 13 dienos įsigaliosiantiems pokyčiams dėl galimybių paso naudojimo.

Visomis savaitės dienomis iki 22 val. dirbs: „IKI Girstupis“, Kovo 11-osios g. 22, Kaune darbo laikas: 7:30-22:00 „IKI Šeškinė“, Šeškinės g. 32, Vilniuje darbo laikas: 7:30-22:00 „IKI Express-Pajūris“ Turgaus g. 16, Klaipėdoje darbo laikas: 8:00-22:00 „IKI Molupis“, Šilalės g. 83a, Tauragėje darbo laikas: 8:00-22:00 „IKI Palanga“, Taikos g. 68a, Palangoje dirbo laikas: 8:00-22:00 „IKI Zujūnai“, Žalioji g. 22A, Antežerių km. Darbo laikas: 8:00-22:00

Visomis savaitės dienomis iki 21 val. dirbs: „IKI Butkų Juzės“, Butkų Juzės g. 9, Klaipėdoje darbo laikas: 8:00-21:00 „IKI Šventoji“, Šventosios g. 11, Šventojoje dirbo laikas: 8:00-21:00

Pirmadienį–šeštadienį iki 21 val., o sekmadienį iki 19 val. dirbs: „IKI Palanga-Žvejų“, Žvejų g. 35, Palangoje darbo laikas: 8:00-21:00, sekmadienį iki 19:00

„Maxima“ Kaune keisti darbo laiko neplanuoja

Vasaros sezono pradžioje dalies „Maxima“ parduotuvių darbo laikas buvo prailgintas pirkėjų patogumui, skelbiama tinklo pranešime spaudai. Pasak „Maximos“ komunikacijos ir įvaizdžio departamento direktorės Ernestos Dapkienės, rudenį, kai dienos trumpėja, sumažėja ir pirkėjų srautai vėlyvais vakarais.

„Darbo laikas yra koreguojamas, atsižvelgiant į klientų įpročius, prasidedant rudens sezonui. Stebėdami pirkėjų srautus matome, kad apsipirkimas vėlesnėmis valandomis mažėja, todėl trumpiname dalies „Maxima“ parduotuvių darbo laiką, kuris vasarą buvo prailgintas.

Taip pat toliau laikomės sugriežtintos COVID-19 prevencijos kontrolės, kad darbuotojams būtų užtikrinta saugi darbo aplinka, o pirkėjai galėtų saugiai apsipirkti. Atidžiai stebime situaciją ir esant poreikiui, atskirų parduotuvių darbo laikai gali būti keičiami“, – sako „Maximos“ komunikacijos ir įvaizdžio departamento direktorė Ernesta Dapkienė.

Nuo rugsėjo 1 d. darbo valandos keičiasi „Maxima“ parduotuvių, esančių visoje Lietuvoje: Vilniuje, Alytuje, Aukštadvaryje, Biržuose, Dauguose, Gargžduose, Ignalinoje, Joniškyje, Jurbarke, Kupiškyje, Molėtuose, Nidoje, Palangoje, Panevėžyje, Pasvalyje, Radviliškyje, Raseiniuose, Rokiškyje, Šventojoje, Ukmergėje, Vabalninke, Viečiūnuose.

„Lidl“ darbo laiką keis vėliau

Kaip skelbiama „Lidl“ pranešime, nuo rugsėjo 13 dienos „Lidl“ parduotuvės, esančios Vilniuje (S.Nėries g. 16, Dūkštų g. 34, Stanevičiaus g. 2A, Ukmergės g. 256), Kretingoje (Žemaitės al. 12), Utenoje (Basanavičiaus g. 125A), Radviliškyje (Gedimino g. 35) dirbs viena valanda trumpiau. Šios parduotuvės vasaros metu dirbo iki 23 valandos, o dabar dirbs iki 22 valandos.

Šešios „Lidl“ parduotuvės nuo rugsėjo 13 dienos dirbs ir valanda ilgiau. Kaune (Savanorių pr. 315, Veiverių g. 146), Šiauliuose (Pramonės g. 1A, Tilžės g. 3, Tilžės g. 217) ir Plungėje (J.Tumo-Vaižganto g. 110) įsikūrusios parduotuvės pirkėjų patogumui dirbs nuo 7 iki 22 val. Anksčiau šios parduotuvės darbą pradėdavo 8 val.

Nuo rugsėjo 13 d. keičiasi ir Klaipėdoje (Taikos pr. 66B, Smiltelės g. 19, Tilžės g. 56B, Liepojos g. 3) bei Kaune (Šiaurės pr. 1A) veikiančių „Lild“ parduotuvių darbo laikas. Visos šios parduotuvės nauju laiku dirbs nuo 7 iki 22 val. Nuo rugsėjo 7 dienos trumpės ir „Lidl“ parduotuvės, esančios Palangoje, Klaipėdos pl. 59, darbo laikas.

Vasaros metu parduotuvė dirbo nuo 7 iki 24 valandos, o nuo rugsėjo vidurio pirkėjų lauks įprastu grafiku – nuo 8 iki 22 valandos.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.