Išskirtinė informacija: tarptautinis picerijų tinklas jau kitais metais gali atsidaryti Kaune? – Kas vyksta Kaune

Išskirtinė informacija: tarptautinis picerijų tinklas jau kitais metais gali atsidaryti Kaune?

„Domino's Pizza Lietuva“, skaitytojo nuotr., „Kas vyksta Kaune“ montažas

Pirmadienį sostinėje įvykęs pasaulinio picerijų tinklo „Domino’s Pizza“ restorano atidarymas gardaus picų kvapo atnešė ir į Kauną. „Kas vyksta Kaune“ šaltinių duomenimis, į Lietuvą žengęs picų gigantas ketina plėstis ir atidaryti dar restoranų Vilniuje bei Kaune.

Kaip šiandien apie vidurdienį paskelbta „Domino’s Pizza Lietuva“ „Facebook“ puslapyje, pirmosios Lietuvoje tinklo picerijos durys jau atvertos ir laukia picų mėgėjų. Keliasdešimt metų tobulinamos receptūros picas išmėgino ir portalo skaitytojas, kuris sakė turėjęs progą pasikalbėti su „Dominos’s Pizza“ atstovu iš JAV.

Vyras esą sužinojo, kad kitų metų pradžioje planuojama dar restoranų atidaryti Vilniuje, o po to žengti ir į Kauną. Anot skaitytojo, jo pašnekovo darbas yra keliauti po pasaulį ir užtikrinti, kad picerijos atsidarytų sklandžiai bei tinkamai atstovautų „Domino’s Pizza“ prekės ženklui.

Kaunietis pridėjo, kad penktadienį ir šeštadienį picos buvo dalijamos nemokamai, nuo šiandien jų jau galima užsisakyti. Skaitytojo vertinimu, pica labai skani – vidus minkštas, o išorė traški. Šiuo metu užsakymai priimami telefonu arba picerijoje Linkmenų gatvėje, tačiau jau greit turėtų persikelti į išmaniuosius įrenginius.

Kaip nurodoma picerijos „Facebook“ puslapyje, „Domino’s Pizza“ – visame pasaulyje žinomas prekės ženklas, pasaulinis picų pristatymo lyderis. Restoranas picą įsipareigoja paruošti per 15 minučių ir 2 km spinduliu pristatyti per 30 minučių nuo užsakymo.

Pirmasis „Domino’s Pizza“ restoranas 1960 m. atsidarė Ypsilanti mieste Mičigano valstijoje. 2018 m. duomenimis, „Domino’s“ visame pasaulyje turėjo apie 15 tūkst. picerijų, iš jų 5649 JAV, 1232 Indijoje ir 1904 Jungtinėje Karalystėje. „Dominos’s“ pajamos 2020 biudžetiniais metais siekė 4,117 milijardo JAV dolerių.

Lietuvoje esančią piceriją valdo kiek daugiau nei prieš metus registruota UAB „D-Pizza LT“. „Sodros“ rugpjūčio 30 d. duomenimis, čia dirba 39 darbuotojai. Registrų centro duomenimis, bendrovė sudariusi 10-ies metų trukmės franšizės sutartį, leidžiančią vykdyti „Domino’s“ picerijos veiklą ir naudoti prekės ženklus savo picerijose.

Įmonei vadovauja latvė Jolanta Jurova, akcininkas – Kipre registruota „Morgacita Limited“. „Kas vyksta Kaune“ dėl plėtros planų išsiuntė užklausą oficialiu „Domino’s Pizza Lietuva“ el. paštu. Gavę daugiau informacijos, papildysime.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA