Į Raudondvarį nuvykę paklausyti estrados žvaigždžių, kauniečiai smarkiai nusivylė – Kas vyksta Kaune

Į Raudondvarį nuvykę paklausyti estrados žvaigždžių, kauniečiai smarkiai nusivylė

Prieš kelias dienas įsigiję nepigius bilietus į festivalį „Šlagerių Karaliai“ ir penktadienį atvažiavę į Raudondvario dvarą, „Kas vyksta Kaune“ skaitytojai gavo gerokai nustebti. Scena buvo ruošiama plačiai išreklamuotam renginiui „M.A.M.A. vasara“, o estrados princų ir princesių – nė kvapo.

„Viešoje erdvėje nerandu jokios informacijos. Dar diena prieš leido bilietus nusipirkti. Nuvažiuoji, ten nieko nėra“, – iš nesusipratimo pasijuokė redakcijai parašęs kaunietis. Tas nesusipratimas, tiesa, atsiėjo apie 100 eurų, o ar šiuos pinigus įmanoma atgauti, kol kas nežinia.

Anot skaitytojo, jokio pranešimo apie nukeltą koncertą asmeniškai kauniečiai nesulaukė, nemalonią naujieną sužinojo tik nuvykę į Raudondvarį. Ten išsiaiškino, kad scena ruošiama visai kitam renginiui.

Du bilietai į nukeltus „Šlagerių Karalius“ kauniečiams atsiėjo po 49 eurus / Skaitytojo nuotr.

Vyras pažymėjo, kad bilietus į „Šlagerių Karalius“ įsigijo trečiadienį, likus vos porai dienų iki niekur nereklamuoto koncerto, jais dar buvo prekiaujama platformoje bilietai.lt. Verta paminėti, kad nukelto renginio ir „M.A.M.A. vasara“ organizatorius tas pats – VšĮ „JAV projektai“.

Minėto bilietų platintojo portale šiuo metu nurodoma, kad estradinės muzikos festivalis „Šlagerių Karaliai“, kuris turėjo įvykti 2020 m. rugsėjo 4 d., o vėliau 2021 m. rugpjūčio 27 d. Raudondvaryje, yra perkeltas į 2022 m. rugpjūčio 26 d.

„Renginio vieta ir laikas nesikeičia. Bilietai lieka galioti tie patys ir papildomai kreiptis nereikia. Renginio organizatorius atsiprašo už nepatogumus“, – nurodoma pranešime, kuriame apie bilietų grąžinimą neužsimenama.

„Kas vyksta Kaune“ šeštadienį susisiekus su VšĮ „Raudondvario dvaras“ direktore Snieguole Navickiene, ši sakė, kad įstaiga tik išnuomoja dvaro teritoriją, o dėl „Šlagerių Karalių“ su organizatoriais jokių susitarimų nebūta.

„Šlagerių Karalių“ koncertas, kiek žinau, šiemet net nebuvo planuotas. Nemačiau jokios reklamos, „M.A.M.A. vasara“ reklamuojama nuo kokios gegužės, o apie šlagerius garsinta nebuvo. Su mumis dėl tokio koncerto nebuvo tartasi, neturėjome jokio šlagerių užsakymo, nebuvo sudarytos sutartys“, – patikino S. Navickienė.

Susisiekti su „JAV projektų“ vadovu Simonu Sudaru „Kas vyksta Kaune“ šiandien nepavyko. Tuo metu „M.A.M.A. vasara“ lietingą šeštadienio popietę prasidėjo kaip ir planuota.

Ant scenos Raudondvario dvare turėtų lipti Justinas Jarutis, Jazzu, Vidas Bareikis, „The Roop“, Vaidas Baumila, „G&G Sindikatas“, Jovani, „Flying Saucer Gang“, Jessica Shy, „jautì“, Ironvytas, Gabrielė Vilkickytė.

Kaip rašo „Delfi“, organizatoriai iš anksto ragino lankytojus su savimi atsinešti pledus ar kėdutes, kad renginio teritorijoje būtų galima surengti iškylą. Į festivalį žmonės įleidžiami tik su galimybių pasais.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA