Į Raudondvarį nuvykę paklausyti estrados žvaigždžių, kauniečiai smarkiai nusivylė – Kas vyksta Kaune

Į Raudondvarį nuvykę paklausyti estrados žvaigždžių, kauniečiai smarkiai nusivylė

DELFI nuotr.

Prieš kelias dienas įsigiję nepigius bilietus į festivalį „Šlagerių Karaliai“ ir penktadienį atvažiavę į Raudondvario dvarą, „Kas vyksta Kaune“ skaitytojai gavo gerokai nustebti. Scena buvo ruošiama plačiai išreklamuotam renginiui „M.A.M.A. vasara“, o estrados princų ir princesių – nė kvapo.

„Viešoje erdvėje nerandu jokios informacijos. Dar diena prieš leido bilietus nusipirkti. Nuvažiuoji, ten nieko nėra“, – iš nesusipratimo pasijuokė redakcijai parašęs kaunietis. Tas nesusipratimas, tiesa, atsiėjo apie 100 eurų, o ar šiuos pinigus įmanoma atgauti, kol kas nežinia.

Anot skaitytojo, jokio pranešimo apie nukeltą koncertą asmeniškai kauniečiai nesulaukė, nemalonią naujieną sužinojo tik nuvykę į Raudondvarį. Ten išsiaiškino, kad scena ruošiama visai kitam renginiui.

Du bilietai į nukeltus „Šlagerių Karalius“ kauniečiams atsiėjo po 49 eurus / Skaitytojo nuotr.

Vyras pažymėjo, kad bilietus į „Šlagerių Karalius“ įsigijo trečiadienį, likus vos porai dienų iki niekur nereklamuoto koncerto, jais dar buvo prekiaujama platformoje bilietai.lt. Verta paminėti, kad nukelto renginio ir „M.A.M.A. vasara“ organizatorius tas pats – VšĮ „JAV projektai“.

Minėto bilietų platintojo portale šiuo metu nurodoma, kad estradinės muzikos festivalis „Šlagerių Karaliai“, kuris turėjo įvykti 2020 m. rugsėjo 4 d., o vėliau 2021 m. rugpjūčio 27 d. Raudondvaryje, yra perkeltas į 2022 m. rugpjūčio 26 d.

„Renginio vieta ir laikas nesikeičia. Bilietai lieka galioti tie patys ir papildomai kreiptis nereikia. Renginio organizatorius atsiprašo už nepatogumus“, – nurodoma pranešime, kuriame apie bilietų grąžinimą neužsimenama.

„Kas vyksta Kaune“ šeštadienį susisiekus su VšĮ „Raudondvario dvaras“ direktore Snieguole Navickiene, ši sakė, kad įstaiga tik išnuomoja dvaro teritoriją, o dėl „Šlagerių Karalių“ su organizatoriais jokių susitarimų nebūta.

„Šlagerių Karalių“ koncertas, kiek žinau, šiemet net nebuvo planuotas. Nemačiau jokios reklamos, „M.A.M.A. vasara“ reklamuojama nuo kokios gegužės, o apie šlagerius garsinta nebuvo. Su mumis dėl tokio koncerto nebuvo tartasi, neturėjome jokio šlagerių užsakymo, nebuvo sudarytos sutartys“, – patikino S. Navickienė.

Susisiekti su „JAV projektų“ vadovu Simonu Sudaru „Kas vyksta Kaune“ šiandien nepavyko. Tuo metu „M.A.M.A. vasara“ lietingą šeštadienio popietę prasidėjo kaip ir planuota.

Ant scenos Raudondvario dvare turėtų lipti Justinas Jarutis, Jazzu, Vidas Bareikis, „The Roop“, Vaidas Baumila, „G&G Sindikatas“, Jovani, „Flying Saucer Gang“, Jessica Shy, „jautì“, Ironvytas, Gabrielė Vilkickytė.

Kaip rašo „Delfi“, organizatoriai iš anksto ragino lankytojus su savimi atsinešti pledus ar kėdutes, kad renginio teritorijoje būtų galima surengti iškylą. Į festivalį žmonės įleidžiami tik su galimybių pasais.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.