Pakaunės gyventojams bus siekiama sukurti trumpųjų reisų sistemą – Kas vyksta Kaune

Pakaunės gyventojams bus siekiama sukurti trumpųjų reisų sistemą

Organizatorių nuotr.

Kauno rajono savivaldybėje bus siekiama sukurti ir išplėtoti priemiesčio maršrutų privežamųjų trumpųjų reisų sistemą. Šiam sprendimui pritarė ketvirtadienį posėdžiavusi taryba, patvirtinusi šios sistemos pirmąją pilotinę kryptį Raudondvaris–Kaniūkai. Vėliau, remiantis šiuo pavyzdžiu bei sprendimo gerąja praktika, bus kuriami reisai į galimus persėdimo terminalus ir kituose artimąjį priemiestį kertančiuose Kauno rajono autobusų maršrutuose Neveronių, Vaišvydavos ir kitose kryptyse.

Šiais reisais siekiama pagerinti susisiekimo viešuoju transportu sąlygas pakaunės gyventojams, kurie gyvena visai šalia miesto, užtikrinant jų privežimą prie Kauno miesto viešojo transporto maršrutų tinklo.

„Iki šiol nebuvo tokio pobūdžio reisų, todėl atsiras naujas tokiems reisams nustatytas bilieto tarifas. Keleiviams bilietas iš Raudondvario iki Kauno miesto viešojo transporto depo, esančio Raudondvario plente, kainuos 0,30 Eur“, – aiškino Kauno rajono savivaldybės Kelių ir transporto skyriaus vedėja Gita Kaminskienė.

Anot jos, esant tokiam tarifui, bendra kelionės kaina su persėdimu Raudondvario pl. į Kauno miesto viešąjį transportą keleiviui neviršytų 1 Eur. „Ši kaina būtų patraukli Kauno rajono gyventojams ir santykinai proporcinga vežamam atstumui nuo Raudondvario ir galimo persėdimo terminalo Raudondvario pl.“, – teigė G. Kaminskienė.

Vedėja pažymėjo, kad sprendimą paskatino ir Raudondvario seniūnijoje veikiančių bendruomenių iniciatyvos. Bendradarbiaujant administracijai ir šioms bendruomenėms, vasarą įvyko Raudondvario, Didvyrių ir Šilelio kaimų gyventojų apklausa, kurioje sudalyvavo beveik 600 respondentų. Šios apklausos duomenimis privežamieji reisai iki Kaniūkų turėtų itin pagerinti šios priemiestinės gyvenvietės susisiekimo viešuoju transportu sąlygas su Kauno miestu. Tai gražus bendradarbiavimo pavyzdys, kai vietos bendruomenės yra įtraukiamos į sprendimų priėmimo procesus.

Planuojama, kad naujieji reisai bus pradėti vykdyti jau rugsėjo mėnesį, Kauno miesto savivaldybei suderinus šių reisų eismo tvarkaraščius.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.