V. Musvydaitė: „Kviečiu jau dabar pradėti kaupti žingsnius“ – Kas vyksta Kaune

V. Musvydaitė: „Kviečiu jau dabar pradėti kaupti žingsnius“

„IKI Ėjimo varžybos“ / Organizatorių nuotr.

Pirmąjį rugsėjo šeštadienį Kaune susirinks ėjimo entuziastai iš visos Lietuvos. Juos čia suburs kasmetinė nemokama ėjimo šventė – „IKI Ėjimo varžybos“. Į sveikatingumo ir pažinimo vertybes puoselėjantį renginį susirinkusių įvairaus amžiaus ėjimo entuziastų lauks 10,5 kilometrų maršrutas, o įveikus jį – specialūs renginio medaliai ir galimybė žingsnius iškeisti į 60 tūkst. vaisių bei daržovių. Tiesa, organizatorė Vlada Musvydaitė atvirauja, jog labiausiai ėjikus nustebins renginio metu planuojama pristatyti naujiena.

V. Musvydaitės teigimu, jau tapo įprasta, jog visi renginio aktyvumo rekordai sumušami būtent Kaune. Ne išimtis ir 2021-ieji. Jau dabar eiti renginyje užsiregistravo per 11 tūkst. dalyvių.

„Su mūsų nuostabių dalyvių pagalba praėjusiais metais Kaune sukūrėme didžiausią 2020-ųjų sveikatingumo renginį šalyje ir, viliamės, kad šią tradiciją tęsime ir šiemet. Dėl šios priežasties ėjikų Kaune pirmąjį rugsėjo šeštadienį lauks net dvigubai didesnis „IKI“ žingsnių turgus. Na, o didžiausia įdomybė šiemet – dalyvius pasieksianti žinia apie tai, kaip nuo rugsėjo 4 d. jie savo žingsnius galės paversti nuolaidomis ir už renginio ribų. Visoje Lietuvoje, kasdien! Pažadame – tai bus visų ėjikų svajonės išsipildymas“, – intriguoja renginio organizatorė ir mobiliosios programėlės „#walk15“ kūrėja V. Musvydaitė.

Renginio startas – erdviame ir žaliame Panemunės šile. Tiek starto, tiek finišo zona įsikurs ties Panemunės paplūdimiu, adresu A. Smetonos al. 4, Kaunas. Įdomu tai, jog šiemet prie renginio maršruto informacinių punktų kūrimo prisidėjo patys kauniečiai, nuolat dalyvaujantis kasmetiniame ėjimo renginyje

„Pavasarį sulaukėme laiško su maršruto Kauno renginiui pasiūlymu. Laiškas buvo itin detalus ir puikiai argumentuotas, tad pagalvojome, jog laiško autorius – gidas ar miesto turizmo centro atstovas. Buvome be galo nustebę, kai išsiaiškinome, jog maršrutą mūsų renginiui siūlo moksleivis Aistis iš Kauno, kasmet dalyvaujantis mūsų renginiuose. Nors dėl renginių gausos miesto centre pirminės pasiūlytos trasos turėjome atsisakyti, susižavėję Aisčio entuziazmu, jį įtraukėme į pasiruošimo renginiui procesus“, – sako renginio organizatorė ir mobiliosios programėlės „#walk15“ kūrėja V. Musvydaitė.

„IKI Ėjimo varžybos“ / Organizatorių nuotr.

Maršruto informacinius punktus kurti padėjo ir „Kaunas 2022“ bei mobiliosios vaikščiojimo programėlės „#walk15“ komandos. Dalyviams iš virtualaus žemėlapio sklindantis balsas pasakos ne tik Panemunės apylinkių istorijas, bet ir įdomius faktus iš šiandienos Kauno, supažindins su tvarumo bei sveikatingumo tendencijomis ir įdomybėmis.

Įveikus 10,5 km – apsipirkti vien už žingsnius

Renginio tikslas – su visa šeima ir augintiniais įveikti 10,5 kilometrų arba 15 tūkst. žingsnių ilgio maršrutą. Startavę žaviajame Panemunės šile, dalyviai eis žaliais parko takais bei Nemuno pakrante, kur juos pasitiks ir dvi atskiros pramogų bei poilsio zonos.

Pirmojoje – „Wellwoman“ ir „Wellman“ 5000 aktyvios šeimos zonoje – dalyvius pasitiks pramogos, užsiėmimai ir net profesionalių trenerių vedamos treniruotės visai šeimai. Užsukę į antrąją – „Xiaomi“ 10 000 žingsnių sveikatingumo zoną – dalyviai galės išbandyti išmaniuosius sveikatingumo įrenginius bei pasikonsultuoti su profesionaliais sporto medicinos ekspertais.

Po pasivaikščiojimo dalyviai sugrįš į greta starto įsikūrusią finišo zoną, kurioje – unikali apsipirkimo už žingsnius erdvė. Vien „IKI“ žingsnių turguje savo surinktus žingsnius ėjikai galės iškeisti į 60 tūkst. vaisių bei daržovių, tokių kaip avokadai, bananai, kukurūzų burbuolės, baklažanai, salierai, kriaušės ir kiti.

„IKI Ėjimo varžybos“ / Organizatorių nuotr.

Taip pat apsipirkimo už žingsnius erdvėje lauks ir tūkstančiai kitų, už žingsnius parduoti paruoštų produktų: mineralinis vanduo, įvairios košės ir ekologiškos sriubos, sveikos užkandžių ir desertų alternatyvos, sveikatingumo įrenginiai ir net skanėstai keturkojams ėjikams.

Renginys – nemokamas

Virtualų, profesionaliai įgarsintą renginio maršrutą rasti bei apsipirkti už žingsnius dalyviai galės mobiliosios vaikščiojimo programėlės „#walk15“ pagalba. Programėlę parsisiųsti į savo telefonus galima iš „AppStore“, „Google Play“ arba „Huawei AppGallery“ aplikacijų.

Renginys „IKI Ėjimo varžybos“ eiti Kaune kvies jau rugsėjo 4 d. Renginio starto ir finišo vieta – Panemunės šilas (A. Smetonos al. 4, Kaunas). Dėl saugumo, dalyviai startuos atskiromis grupėmis iki 500 asmenų kas 10 minučių. Pirmasis startas – 10 val. ryte.

Dalyvavimas nemokamas, tačiau būtina užsiregistruoti spustelėjus ČIA.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.