„Helen Doron“ anglų kalbos mokykla Kaune – pamokos net ir vaikams iki vienerių – Kas vyksta Kaune

„Helen Doron“ anglų kalbos mokykla Kaune – pamokos net ir vaikams iki vienerių

„Helen Doron“ anglų kalbos mokykla / Organizatorių nuotr.

Nuo naujųjų mokslo metų Kaune duris atveria pasaulinio „Helen Doron“ tinklo anglų kalbos mokykla vaikams. Daugiau nei 35 metų patirtį ir per 1000 kalbos centrų vienijantis anglų kalbos mokyklų tinklas šiandien veikia 38 pasaulio šalyse, kur garsėja ypatingu mokymo metodu, efektyviai kalbos išmokti padedančiu vaikams nuo 3 mėnesių iki 19 metų. Kaune įsikursiantis „Helen Doron“ padalinys – pirmasis visoje šalyje.

„Helen Doron“ – pasaulinis anglų kalbos, kaip antrosios kalbos, lyderis pasaulyje. Mokymosi centrų tinklas gimė prieš daugiau nei 35 metus Didžiojoje Britanijoje nuo paprastos idėjos, kilusios tuo metu du vaikus auginusiai mamai Helen Doron. Stebėdama, kaip vaikai mokosi groti smuiku pagal „Suzuki“ metodą, mama pasijuto įkvėpta: „Jei „Suzuki“ moko muzikos kalbos, kodėl mes nemokome kalbos muzikos?“.

„Mūsų mokymo metodika pagrįsta supratimu apie vaikų mokymosi bei kasdieninių poreikių suderinimą. „Helen Doron“ metodiką galima apibrėžti keturiais pagrindiniais mokymo principais. Tai – linksmas ir įdomus mokymosi procesas, mažos mokinių grupės, pakartotinis klausymasis ir teigiamas vaikų palaikymas. Kursų metu atskleidžiame spalvingą įvairių, vaikų mėgstamų veikėjų pasaulį, įtraukiančias istorijas, skambias dainas ar smagius žaidimus, o kursų populiarumą lemia tai, jog vaikai jais mėgaujasi ir net nejaučia, jog mokosi“, – sako „Helen Doron“ padalinio Kaune vadovas Gytis Grigalaitis.

„Helen Doron“ anglų kalbos mokykla Kaune / Organizatorių nuotr.

Įtraukianti mokymosi medžiaga

Šio Helen Doron sukurto metodo pagalba pasaulyje anglų kalbos išmoko jau daugiau nei 3 mln. vaikų.

„Sėkmingą mokymosi procesą užtikrina ir originali mūsų profesionalių pedagogų sukurta metodika bei mokymo medžiaga, pagal kurią ruošiami ir visi kalbos centre dirbantys mokytojai. Atitinkamai, esame pirmieji pasaulyje, pasiūlę platų ir sistemingą mokymų kursą vaikams nuo 3 mėnesių iki 19 metų. Patys mažiausi vaikai kursuose dalyvauja kartu su tėvais. Pradedant mokytis nuo mažens vaikai išmoksta anglų kalbą taip, kaip ir savo gimtąją kalbą, o tokiu būdu įgauna dovaną turėti dvi gimtąsias kalbas. Ne mažiau svarbu ir tai, jog pradėdami antrosios kalbos mokyti nuo ypač ankstyvo amžiaus, skatiname ir aktyvesnį vaikų protinės veiklos vystymąsi“, – teigia G. Grigalaitis.

Naujajame „Helen Doron“ anglų kalbos mokymosi centre Kaune vaikams nuo 3 mėnesių iki 19 metų siūloma užsiėmimuose dalyvauti kartą per savaitę. Tiesa, mokyklos vadovas pažymi, jog siekiant efektyvaus mokymosi proceso, labai svarbu ir foninis anglų kalbos girdėjimas už mokyklos ribų. Dėl šios priežasties „Helen Doron“ mokyklų tinklas savo auklėtiniams siūlo platų lengvai pasiekiamų papildomų mokymosi priemonių namuose spektrą.

„Helen Doron“ anglų kalbos mokykla Kaune / Organizatorių nuotr.

„Vaikams naudoti namuose siūlome įvairias mokomąsias programėles, paaugliams – paauglių radiją „TeenBuzz Radio“ bei naujausią programą „Helen Doron TV“, kuri yra nemokama ir skirta visiems vaikams. Visi programėlėse ir radijo programoje transliuojami įrašai bei medžiaga yra unikali ir lengvai pasiekiama kiekvienam mūsų mokiniui. Na, o visai neseniai sukurta ir speciali žaidimų programėlė „Kangi Club“, leidžianti norimu metu mokytis smagių žaidimų pagalba“, – pasakoja „Helen Doron“ anglų kalbos centro Kaune vadovas.

Kviečia į atvirų durų dienas

Mokyklos vadovo teigimu, pirmieji sėkmingo mokymosi rezultatai atsiskleidžia jau per keletą pirmųjų mėnesių. Na, o kalbos centrų tinklo moto – daugiau nei anglų kalba, tai – gyvenimo vertybės – iliustruoja, jog „Helen Doron“ kalbos centro kursuose vaikai mokomi ne tik kalbos įgūdžių, bet ir pagrindinių gyvenimiškų vertybių, tokių kaip, kilnumas, atsakingas požiūris į aplinką, bendruomeniškumas ir kt.

„Helen Doron“ anglų kalbos mokykla Kaune / Organizatorių nuotr.

„Visi tėvai, kurie domisi anglų kalbos vaikams pamokomis bei jų ateities žiniomis ir įgūdžiais maloniai laukiami mūsų kalbos centre. Rugpjūčio 28 d. nuo 10 iki 13 val. organizuojame atvirų durų dieną, kurios metu bus galimybė iš arčiau susipažinti su „Helen Doron“ metodika, patyrusiais mokyklos mokytojais, apžiūrėti patalpas bei gauti atsakymus į rūpimus klausimus. Na, o rugsėjo 6-11 d. esame suplanavę nemokamas demonstracines pamokas, kuriose galės dalyvauti gyvai visi į jas užsiregistravę vaikai bei tėvai“, – sako G. Grigalaitis.

Mokymų pradžia „Helen Doron“ anglų kalbos centre, įsikursiančiame adresu Savanorių pr. 176-3A, numatyta nuo rugsėjo 14 d. Pirmiesiems 15 į kursus užsiregistravusių vaikų mokykla pasiūlys specialią pirmojo kursų mėnesio nuolaidą, o atvirų durų dienos metu vyks edukacinių prizų dalybos – bus renkami vaikai, kurie gaus kursų veikėjų žaislus bei magiškas abėcėlės korteles.

Rasti daugiau informacijos apie „Helen Doron“ anglų kalbos centrą Kaune galima ČIA. Užsiregistruoti į pamokas – spustelėjus ČIA.

Iškilus papildomiems klausimas, su anglų kalbos centro komanda galima susisiekti el. paštu kaunas@helendoron.com arba telefonu +3706 05 61213.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.