Kauno statybų įmonei – atsakingas užsakymas sostinėje – Kas vyksta Kaune

Kauno statybų įmonei – atsakingas užsakymas sostinėje

BNS, „Kas vyksta Kaune“ inf. 2021/08/23 21:23
PC „Europa“ / DELFI nuotr.

Konstitucijos prospekte esančio prekybos centro „Europa“ atnaujinimą vykdys Kauno statybos bendrovė „Agentus“. Kartu su generalinio rangovo pasirinkimu prasidės ir maisto aikštės įrengimas, bendrųjų prekybos centro erdvių atnaujinimas, pranešė „Europa“.

„Savo lankytojams davėme pažadą, kad jų pamėgtos vietos veiks viso atnaujinimo metu ir jiems nereikės keisti įpročių. Planuojame, kad darbai daugiausiai vyks naktimis, dienomis „Europa“ dirbs įprastomis valandomis ir bus atvira lankytojams“, – pranešime sakė „Europos“ generalinė direktorė Eglė Juškienė.

Skelbiama, kad maisto aikštės atidarymas planuojamas paskutinį šių metų ketvirtį, o visą projektą ketinama baigti 2022 metų pirmąjį pusmetį.

Nuo 2004 metų veikiančiame 22 tūkst. kv. m plotą užimančiame prekybos centre šiemet planuojama atnaujinti 5,2 tūkst. kv. m bendrojo ploto ir 1,4 tūkst. kv. m nuomininkų patalpų, arba 95 proc. klientams skirtų bendrųjų erdvių. 2022 metais ketinama atnaujinti dar 5 tūkst. kv. m nuomojamo ploto.

„Europos“ savininkas Danijos investicijų kompanijos „Northern Horizon Capital“ fondas „Baltic Horizon Fund“ anksčiau buvo nurodęs, jog į atnaujinimą investuoja 5 mln. eurų: 3 mln. eurų planuota skirti 860 kv. m ploto maisto aikštės pirmajame prekybos centro aukšte įrengimui ir prekybos centro vidaus interjero sprendimams. Dar 2 mln. eurų – lauko terasoms, amfiteatrui, liftams ir eskalatoriams įrengti.

Prekybos centro rekonstrukcijos planą parengė Suomijos architektūros ir interjero studija „Bolder Development“, projekto valdymo ir techninės priežiūros paslaugas teikia bendrovė „Viconus“. Ši techninę priežiūrą taip pat vykdo Islandijos plente pernai atidarytame „McDonald’s“ restorane ir „Lidl“ prekybos centre.

Tuo metu „Agentus“ yra įgyvendinusi ne vieną komercinės ir visuomeninės paskirties projektą visoje šalyje, tarp kurių – „River Mall“ rekonstrukcija Jonavos gatvėje prieš čia atsidarant visą parą veikiančiai „Maximai“ ir „McDonald’s“ greitojo maisto restorano statybos Karaliaus Mindaugo prospekte.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.