Jaunių irklavimo čempionate – Kauno miesto ir rajono sporto mokyklų auklėtinių triumfas – Kas vyksta Kaune

Jaunių irklavimo čempionate – Kauno miesto ir rajono sporto mokyklų auklėtinių triumfas

Išdalyti medaliai šalies jaunių irklavimo čempionate / LIF nuotr.

Penktadienį Trakuose atvirajame Lietuvos jaunių ir suaugusiųjų irklavimo čempionate medalių komplektais džiaugėsi jaunieji šalies talentai.

Vaikinų vienviečių finale greičiausias buvo „Bangpūčio“ auklėtinis Povilas Juškevičius, prieš savaitę džiaugęsis aukso medaliu pasaulio jaunių irklavimo čempionate. Distanciją sportininkas įveikė per 07:33,52, rašoma Lietuvos irklavimo federacijos pranešime žiniasklaidai.

„Šį medalį pavyko iškovoti kur kas paprasčiau negu pasaulio čempionate, – nusijuokė P.Juškevičius. – Bet jis man yra labai brangus. Kiekvienas medalis yra vertas visų įdėtų pastangų. Gal dar nepavyko visiškai atsigauti po pasaulio čempionato, tačiau jaučiuosi gerai“.

Pasak P. Juškevičiaus, dabar visas dėmesys bus koncentruojamas į spalio mėnesį Vokietijoje vyksiantį Europos jaunių čempionatą. „Nežinau, ar turėsiu tikras atostogas, – nusijuokė sportininkas. – Ką veiksiu per jas? Krepšinį pažaisiu, dviratį paminsiu, prie kompiuterio pasėdėsiu, mokysiuosi“.

Antrą vietą vienviečių valčių klasėje užėmė Klaipėdos irklavimo centro (KIC) auklėtinis Jonas Šaparavičius (07:45,28), trečias buvo „Bangpūčio“ sportininkas Arijus Viršutis (07:57,66).

Merginų vienviečių finalą laimėjo irklavimo klubo „Favoritas“ sportininkė Gustė Vaškevičiūtė (08:39,65), sidabrą iškovojo „Bangpūčio“ jaunoji irkluotoja Dominyka Grikietytė (09:05,50), bronza džiaugėsi Kupiškio kūno kultūros ir sporto centro auklėtinė Neringa Kalinauskaitė (09:11,10).

„Į vienvietę valtį šį sezoną sėdau tikrai netikėtai, – po finišo sakė G.Vaškevičiūtė. – Pavasarį dar irklavau su porininke pavienę dvivietę. Į šią komandą buvo dėta daug vilčių, tačiau viskas subyrėjo dėl porininkės patirtos traumos. Ilgai nežinojome, kokius planus galime dėliotis. Ir, štai, aš vienvietėje. Pastangų tai kainavo tikrai nemažai – tiek fiziškai, tiek psichologiškai“.

Išdalyti medaliai šalies jaunių irklavimo čempionate / LIF nuotr.

Mergina prisipažino, kad visada save laikė komandos žmogumi.

„Smagu turėti užnugarį, žinoti, kad dirbi ir sieki tikslo ne viena, atsiranda šiokia tokia atsakomybė, kad negali pavesti komandos, – teigė jaunoji sportininkė, vėliau varžybose startavusi ir su paviene aštuonviete su vairininku. – Kadangi komandos netekau, tenka pačiai atrasti motyvacijos stengtis. Manau, jog šis medalis buvo lyg patvirtinimas, kad einu tinkama linkme, kad yra potencialas tobulėti ir siekti aukščiausių apdovanojimų“.

Vaikinų porinių dviviečių finale greičiausiai finišo liniją pasiekė Šiaulių sporto gimnazijos (ŠSG) ir „Bangpūčio“ jungtinė įgula Džeraldas Daunoras ir Benas Valasevičius (07:00,98), antri Vilius Stonkus ir Domantas Riauba (KIC/Kupiškio KKSC), treti – Birštono sporto centro auklėtiniai Matas Černevičius ir Tadas Vaitkevičius.

Merginų porinių dviviečių finalą laimėjo tik iš pasaulio pirmenybių grįžusios Ūla Jonušaitė ir Saulė Kryževičiūtė (Vilniaus miesto sporto centras/KIC), sidabru pasipuošė Ugnė Šakickytė ir Agnė Kubaitytė („Bangpūtys“), bronza prie krūtinės glaudė Saulė Butvilaitė ir Ugnė Rudaitytė (VMSC).

Merginų pavienių dviviečių finale auksą iškovojo KIC jaunosios sportininkės Auksė Nastičiūtė ir Augustė Klumbytė, antros finišo liniją kirto „Favorito“ sportininkės Laura Gabšytė ir Augustė Šablinskaitė, trečios – Ugnė Ivaškevičiūtė ir Alvija-Kotryna Gustė („Favoritas“).

Tarp vaikinų pavienių dviviečių klasėje greičiausi buvo Paulius Brusokas ir Jonas Šaparavičius (KIC). Kitomis prizinėmis vietomis džiaugėsi jų bendraklubiai: sidabro medalius laimėjo Ignas Urbonas ir Deimantas Romeris, bronzos – Edvinas Jankauskas ir Nojus Girskis.

Vaikinų pavienių keturviečių finale savo pranašumą įrodė ir aukso medalius iškovojo Kauno r. sporto mokyklos, „Favorito“ ir KIC jungtinė įgula – Arnas Venskūnas, Linas Babarskas, Ignas Urbonas ir D.Romeris. Sidabru pasipuošė KIC auklėtiniai Alberto Fontani, Danas ir Benas Vainiai bei Arnas Andriušaitis, bronza atiteko Donatui Mickevičiui, Matui Mažeikiui, Žygimantui Vyšniauskui ir Ronaldui Rimkai (taip pat KIC).

Išdalyti medaliai šalies jaunių irklavimo čempionate / LIF nuotr.

Merginų pavienių keturviečių lenktynes laimėjo „Favorito“ įgula Ugnė Ivaškevičiūtė, A.K. Gustė, L.Gabšytė ir A.Šablinskaitė. Antrą vietą užėmė jungtinė sporto centro „Atžalynas“, ŠSG ir Telšių sporto ir rekreacijos centro įgula Vytautė Mikalauskaitė, Lukrecija Birškytė, Gabrielė Mažeikaitė ir Greta Valiukevičiūtė.

Po vaikinų porinių keturviečių finalo aukso medaliai nugulė ant „Bangpūčio“ irkluotojų – Gyčio Černausko, Jono Subačiaus, Ernesto Jankausko ir Aido Grigaliūno – krūtinių. Sidabrą iškovojo Arminas Baranauskas, Žygimantas Aleksandravičius, Julius Krasauskas, Jorigis Vaikšnoras („Bangpūtys“), bronza atiteko „Atžalyno“ sportininkams Benui Mickiui, Ugniui Januškiui, Povilui Pučinskiui ir Matui Sušiui.

Merginių porinių keturviečių finale greičiausios buvo KIC, Trakų sporto centro ir VMSC jungtinė įgula – Augustė Klumbytė, Laura Kaliukevičiūtė, Ū.Jonušaitė, S.Kryževičiūtė. Sidabrą iškovojo „Bangpūčio“ jaunosios irkluotojos Vestina Grumadaitė, Agnė Kubaitytė, U.Šakickytė ir Ema Želvytė, bronza džiaugėsi VMSC ir „Atžalyno“ jungtinė įgula – Ieva Navickaitė, G. Valiukevičiūtė, Saulė Butvilaitė ir Ugnė Rudaitytė.

Merginų pavienių aštuonviečių su vairininku čempionių titulas atiteko „Favorito“ įgulai, tarp vaikinų finale greičiausia buvo jungtinė KIC, KRSM-„Favoritas“ įgula.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.