8 vietos Kaune, kur greitai ir patogiai atliekamas testavimas dėl COVID-19 – Kas vyksta Kaune

8 vietos Kaune, kur greitai ir patogiai atliekamas testavimas dėl COVID-19

Organizatorių nuotr.

Didėjant susirgimų koronavirusu skaičiams, o galimybių pasams sugrįžtant į visų mūsų kasdienybę, auga ir testavimo nuo COVID-19 poreikis. Siekiant užtikrinti, jog PGR laboratoriniai tyrimai bei antikūnų testai būtų lengvai pasiekiami kiekvienam ir neatimtų per daug brangaus laiko, mieste atsiranda vis daugiau testavimo galimybių. Viena jų – „Jonučių šeimos sveikatos centro“ testavimo punktai, įsikūrę 8 patogiose Kauno vietose. Esant poreikiui, sveikatos centro personalas atvyksta ir į įmonių biurus Kaune bei Vilniuje.

Kauniečių patogumui „Jonučių šeimos sveikatos centras“, turintis licenciją atlikti greituosius serologinius antikūnų ir SARS-CoV-2 antigeno testus, Kauno mieste įkūrė 8 lengvai pasiekiamus testavimo punktus: PPC „Mega“ (Islandijos pl. 32), PC „Akropolis“ stovėjimo aikštelėje (Karaliaus Mindaugo pr. 49), prekybos miestelio „Urmas“ Vakarinėje galerijoje 6-7 (Pramonės pr. 16), „Armija ir civiliai“ stovėjimo aikštelėje (Pramonės pr. 8A), PC „IKI“ stovėjimo aikštelėje (Raudondvario pl. 164A), PC „Senukai“ stovėjimo aikštelėje (Veiverių g. 148B), PC „Rimi“ stovėjimo aikštelėje (Savanorių pr. 321) bei PC „Norfa“ stovėjimo aikštelėje (Šiaurės pr. 44).

Rezultatai – per 6-8 valandas

Visuose punktuose testavimo paslaugos atliekamos itin greitai, profesionaliai, saugiai ir užtikrintai, o tyrimų rezultatai suvedami į „esveikata.lt“ sistemą. Testavimo punktai dirba skirtingais darbo laikais – net iki 21 val. Patogiausią vietą ir tinkamiausią darbo laiką norintys atlikti testą gali pasirinkti internetinėje svetainėje.

„Punktuose atliekame greituosius antigeno testus, kurių metu iš nosiaryklės arba priekinės nosies landos imamas specialus tepinėlis greitajam tyrimui atlikti, ir PGR laboratorinius testus, kurie yra taip pat atliekami iš nosiaryklės.

Punktuose gyventojai gali atlikti ir antikūnų testus iš kraujo, parodančius ar asmuo yra persirgęs koronavirusu. Mūsų atlikti testų rezultatai gyventojus pasiekia itin greitai, o savo rezultatus žmogus gali gauti jam patogiu būdu. Visus testus atlieka patyrusios medicinos seselės“, – sako „Jonučių šeimos sveikatos centras“ atstovas.

COVID-19 testavimo punktai / Organizatorių nuotr.

Sveikatos centro atstovas pažymi, jog iš anksto užsiregistravus, nuo atvykimo iki testo atlikimo žmogus užtrunka vos 15-20 min. Atvykti atlikti testą gali ir iš anksto neužsiregistravę gyventojai, tačiau tokiu atveju gali reikėti palaukti kiek ilgiau – pirmenybė teikiama užsiregistravusiems.

Greitojo antigeno testo rezultatai žmogų pasiekia per 15-20 min., o PGR laboratorinio testo atsakymai – per 6-8 val.
„Visų atliktų testų atsakymai yra įkeliami į „esveikata.lt“ sistemą. Pacientui pageidaujant, išrašomi sertifikatai su testo atsakymu ir išsiunčiami jo nurodytu el. paštu. Siekiant gauti galimybių pasą, reikia atlikti antikūnų arba PGR testus. Testo atsakymui pasiekus „esveikata.lt“ sistemą, gyventojas gali susiformuoti savo galimybių pasą“, – sako „Jonučių šeimos sveikatos centras“ atstovas.

Atliekamas tyrimas / Organizatorių nuotr.

Atvyksta į įmonių biurus

Esant poreikiui, „Jonučių šeimos sveikatos centras“ testavimo komanda gali atvykti ir į įmonės biurą. Kaune šią testavimo paslaugą gali užsisakyti organizacijos, kuriose testuojamųjų žmonių skaičius yra 20 ir daugiau. Vilniuje šią paslaugą užsisakyti gali įmonės, turinčios 50 testuojamųjų žmonių ir daugiau, o dėl atvykimo į kitus miestus reikėtų teirautis individualiai.

Testo ir jo atlikimo kaina vienam darbuotojui – 12 Eur.

„Mažesnių įmonių darbuotojai testus atlikti gali viename iš 8 testavimo punktų, o visą informaciją, susijusią su įmonių darbuotojų testavimu suteiksime susisiekus telefonu +37067777794“, – sako „Jonučių šeimos sveikatos centras“ atstovas.
Tiek įmonės, tiek gyventojai užsiregistruoti testui gali keliais skirtingais būdais: atvykę į vieną iš testavimo punktų, telefonu +37067777794, el. paštu testavimas19@gmail.com arba internetinėje svetainėje.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.