Žalgiriečiai pradėjo ruoštis ateinančiam sezonui: surengta pirmoji treniruotė – Kas vyksta Kaune

Žalgiriečiai pradėjo ruoštis ateinančiam sezonui: surengta pirmoji treniruotė

„Žalgirio“ „Facebook nuotr.

Rugpjūčio 18 dieną, po daugiau nei dviejų mėnesių pertraukos, Kauno „Žalgirio“ klubo rūbinė vėl buvo pilnutėlė – komandos senbuviai, naujokai bei personalas susirinko į pirmąją treniruotę „Žalgirio“ arenoje.

Pasiruošimą sezonui žalgiriečiai pradeda nuo fizinio rengimo treniruočių su treneriais Sigitu Kavaliausku ir Nerijumi Navicku, o „Žalgirio“ krepšininkams antrą sezoną iš eilės vadovausiantis Martinas Schilleris, prieš pradedant darbus su savo auklėtiniais, jiems pristatė personalą bei pagrindines ekipos vidaus taisykles.

Nors M.Schillerio bei jo trenerių štabo sugalvotų taktinių žaidimo schemų „Žalgirio“ krepšininkai artimiausias kelias dienas dar nešlifuos, specialistas įdėmiai stebėjo fizinio rengimo treniruočių procesą bei kartu su „Žalgiris TV“ džiaugėsi dėl prasidėjusio pasiruošimo sezonui.

„Esu laimingas ir nekantrauju pamatyti, kaip šlifuosis komandos žaidimas. Dabar pradėjome pasiruošimo sezonui procesą ir kaip visi turime savų iššūkių susijusių su tuo. Mane labai domina pasižiūrėti, kaip viskas klostysis toliau“, – tvirtino treneris.

Kamuolį į rankas žalgiriečiai paims dar šią savaitę, tačiau treniruočių intensyvumas bus keliamas palaipsniui siekiant išvengti problemų prieš pradedant draugiškų rungtynių ciklą bei oficialias sezono kovas.

„Pirmasis tikslas – paruošti kūnus. Mums labai svarbu, kad žaidėjai per kelias pirmąsias pasiruošimo dienas nesusitraumuotų. Nors tai skamba pakankamai negatyviai, bet tokia jau tiesa. Visuomet galima persistengti per treniruotes ir patirti raumenų traumų. Mes to tikrai nenorime. Norime žaidėjus palengva įvesti į krūvius ir po savaitės pradėti treniruotis su didesniu intensyvumu“, – sakė M.Schilleris.

Būtent tokią raumens traumą Latvijos rinktinės stovykloje neseniai patyrė „Žalgirio“ naujokas Janis Strelniekas. Į krepšinio aikštelę jis galės sugrįžti po 2 savaičių.

Su žaliais „Žalgirio“ marškinėliais trečiadienį po ilgos pertraukos buvo galima išvysti ir anksčiau Kaune ne vieną sezoną žaidusį gynėją Mantą Kalnietį. Gynėjas džiaugėsi sugrįžimu į gimtojo miesto komandą bei dalijosi įspūdžiais prieš pirmąją treniruotę.

„Nepaisant, kad jau senokai vilkėjau „Žalgirio“ marškinėlius, jaučiuosi savas. Kaip bebūtų, prieš pirmąją treniruotę yra apėmęs toks jaudulys. Atrodo, kaip prieš dvidešimt metų. Smagu“, – kalbėjo krepšininkas.

Nors M.Kalnietis „Žalgiryje“ suvienys jėgas su puikiai pažįstamais veidais – Artūru Milakniu, Pauliumi Jankūnu, Luku Lekavičiumi ir Edgaru Ulanovu, tačiau, apskritai, naująjį sezoną žalgiriečiai pasitinka su nemažai pasikeitusia komandos sudėtimi, lyginant su praėjusiu sezonu.

„Aišku, viena yra vertinti komandos komplektaciją „popieriuje“, tačiau reiks įdėti daug darbo, kad nebūtume atskirų žaidėjų šutvė, o komanda. Dar visi tikslai nėra įtraukti į mūsų planą, dabar svarbiausia traumų prevencija ir fizinis pasiruošimas, o apie kitus dalykus dar negalvojame“, – mintimis dalijosi M.Kalnietis.

Rūbinėje M.Kalnietis sėdės šalia kitų dviejų veteranų – A.Milaknio ir P.Jankūno. Paklaustas, ar tai bus garsiausias rūbinės kampelis, krepšininkas šypsojosi, bet išlaikė rimtį.

„Viskas priklausys nuo sezono eigos, kad būtų ta gera nuotaika. Visada gali prijuokauti, bet juokas nėra pirmoje vietoje – norisi pergalių“, – aiškino M.Kalnietis.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.