Paskutinįjį vasaros šeštadienį S. Dariaus ir S. Girėno aerodromą vėl drebins Aviacijos šventė – Kas vyksta Kaune

Paskutinįjį vasaros šeštadienį S. Dariaus ir S. Girėno aerodromą vėl drebins Aviacijos šventė

D. Beržinio nuotr.

Paskutinį šios vasaros šeštadienį (rugpjūčio 28 d.) vyks tradicija tapusi Aviacijos šventė. Nemokamas renginys sugrįžta į Kauno S. Dariaus ir S. Girėno aerodromą Aleksote. Įspūdingą aviatorių šou papildys muzikiniai pasirodymai: Povilas Meškėla, legendinės grupės „Electric Light Orchestra” hitus atliks dainininkas, gitaristas Phil Bates su Kauno simfoniniu orkestru, o šventinį vakarą scenoje vainikuos žinomas švedų didžėjus Mike Perry.

Programoje – išskirtiniai numeriai

Kaip nurodoma Kauno miesto savivaldybės pranešime, aviacijos šventė Kauną pasveikins drauge su „Bike Show” fiesta ir jos neatsiejama dalimi tapusiu baikerių paradu. Motociklininkų kolona, planuojama, apjuos miestą pagrindinėmis gatvėmis ir pakilimo taku įriedės į aerodromą. Čia prie plieninių žirgų prisijungs ir palyda ore – parasparnių pilotai bei kiti oreivystės entuziastai.

Žiūrovai Aleksote išvys akrobatinės grupės ANBO pasirodymus. Taip pat publiką pasveikins legendinis Lietuvos oro akrobatas Jurgis Kairys, pakilsiantis naktiniam skrydžiui su pirotechnika.

Tituluotas šalies padangių asas dalyvaus ir ekstremaliose „Drag” lenktynėse – su lėktuvu prieš superautomobilius, galinčius 100 km/val. greitį pasiekti vos per tris sekundes. Jose startuos ir Lietuvos čempionas, žiedinių motociklų lenktynių pilotas Vidas Stankevičius su nemenkos galios plieno žirgu.

Svečiuose – atlikėjai iš užsienio

Koncertinę programą pradės Lietuvos roko patriarchas Povilas Meškėla. Toliau šventę scenoje pratęs buvęs „ELO Part 2″ bei „The Orchestra” narys, jau daugiau kaip 25 metus sėkmingai koncertuojantis įvairiose pasaulio šalyse Phil Bates.

Svečias iš Anglijos muzikos gurmanus pamalonins „Electric Light Orchestra” kūriniais. Atlikėjui akomponuos Kauno miesto simfoninis orkestras, vadovaujamas Algimanto Treikausko.

Vakaro pabaigoje savo geriausius hitus gros populiarus didžėjus iš Švedijos Mike Perry.

Muziejus po atviru dangumi

Aviacijos šventės svečiams paruošta ir pažintinė bei edukacinė programa. Aleksoto aerodrome visą dieną veiks aviacijos muziejus su ekspozicija po atviru dangumi. Čia tarp eksponatų bus galima pamatyti tikslią „Lituanicos” kopiją, kitus senuosius lėktuvus.

Rugpjūčio 28-ąją, paskutinį vasaros šeštadienį, į šventę atvyksiančių šeimų taip pat lauks mugė ir batutų bei kitokių pramogų zona. Renginys nemokamas. Dalyviai įleidžiami tik su galimybių pasu.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA