Po audringo savaitgalio prie vairo sėdę kauniečiai sulaukė pareigūnų dėmesio – Kas vyksta Kaune

Po audringo savaitgalio prie vairo sėdę kauniečiai sulaukė pareigūnų dėmesio

Kauno AVPK nuotr.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos Kelių patrulių kuopos pareigūnai, siekdami užtikrinti saugumą kelyje, praėjusią savaitę, rugpjūčio 9–15 dienomis, toliau tikrino, kaip eismo dalyviai laikosi Kelių eismo taisyklių (toliau – KET). Per savaitę Kelių patrulių kuopos pareigūnai mobiliaisiais greičio matavimo prietaisais užfiksavo 558 greičio viršijimo atvejus.

Šeštadienį, rugpjūčio 14 d., apie 15.30 val. Jonavos r., magistraliniame kelyje Kaunas-Zarasai-Daugpilis, užfiksuotas savaitės greičio rekordininkas – automobilio „BMW“ vairuotojas (gim. 1991 m.), kuris kelyje, kur leidžiamas maksimalus 90 km/val greitis, važiavo 160 km/val greičiu. Už greičio viršijimą vairuotojui surašytas administracinio nusižengimo protokolas.

Tos pačios dienos vakare, apie 19.40 val., gavus pranešimą apie galimai neblaivų vairuotoją, nuo Kulautuvos važiuojantį Kauno kryptimi, policijos pareigūnai Raudondvario pl., patikrinimui sustabdė automobilį „Mercedes Benz“. Pranešimas apie galimai neblaivų vairuotoją pasitvirtino – automobilio vairuotojas (gim. 1984 m.) iš tiesų buvo akivaizdžiai neblaivus, nuo jo sklido alkoholio kvapas, be to vyras ir pats prisipažino alkoholio vartojęs prieš porą valandų.

Jam nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 2,47 prom. ir tai yra didžiausias girtumo laipsnis automobilio vairuotojui nustatytas per visą savaitę. Pareigūnai taip pat nustatė, kad iš vairavusio asmens vairuotojo pažymėjimas yra atimtas. Už KET pažeidimus vyrui surašytas administracinio nusižengimo protokolas.

Penktadienį ir šeštadienį, rugpjūčio 13–14 d., Kauno mieste ir rajone Kelių patrulių kuopos pareigūnai vykdė policinę priemonę, skirtą neblaiviems, apsvaigusiems nuo narkotinių, psichotropinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų vairuotojams, saugos diržų naudojimo, pėsčiųjų bei kitų asmenų daromiems teisėtvarkos pažeidimams išaiškinti. Priemonės metu patikrinus daugiau kaip 1,8 tūkst. transporto priemonių, nustatyta 10 neblaivių vairuotojų, vienas dviratininkas ir du beteisiai asmenys, tarp jų ir vairuotojas, kuris neblaivus (1,12 prom.) ir beteisis, pažeidimą padarė pakartotinai. Dar viena vairuotoja, pamačiusi policijos pareigūnus, kirto siaurą ištisinę ženklinimo liniją ir tokiu būdu „užsidirbo“ administracinio nusižengimo protokolą. Nustatyti ir kiti pavieniai KET pažeidimai.

Šįryt Kauno apskr. VPK Patrulių rinktinės pareigūnai patikrino dar apie 1,5 tūkst. transporto priemonių ir išaiškino 5 neblaivius vairuotojus (visiems jiems nustatytas lengvas girtumas).

Iš viso per savaitę Kelių patrulių kuopos pareigūnai nustatė 12 neblaivių vairuotojų ir 2 dviratininkus. Taip pat nustatyti ir 8 asmenys, kurie vairavo transporto priemones neturėdami tam teisės.

Kauno apskrityje šiais metais žuvo 6 eismo dalyviai (pernai iki rugpjūčio mėnesio pabaigos – 16), dar 420 sužeista (pernai – 408). Pareigūnai ragina visus eismo dalyvius laikytis Kelių eismo taisyklių, būti drausmingiems kelyje bei linki saugaus kelio.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.