„Žalgiris“ pastiprinimo žvalgosi ir už Atlanto: yra 3-4 pavardės, kurias stebime – Kas vyksta Kaune

„Žalgiris“ pastiprinimo žvalgosi ir už Atlanto: yra 3-4 pavardės, kurias stebime

Asociatyvi / DELFI nuotr.

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai jau rugpjūčio 18-ąją susirinks į pirmą treniruotę, kurioje jau bus ir iš NBA Vasaros lygos kartu su klubo direktoriumi Pauliumi Motiejūnu grįžęs vyr. treneris Martinas Schilleris.

„Žalgirio“ komandos treneris kartu su klubo direktoriumi šią vasarą lankėsi rugpjūčio 8 dieną prasidėjusioje NBA Las Vegaso Vasaros lygoje, kurioje dairėsi naujo atakų organizatoriaus.

Kaip klubo atstovams sekėsi už Atlanto, tiesiai iš P.Motiejūno lūpų išgirsti jau dabar gali „Žalgiris Insider“ platformos prenumeratoriai. Jų laukia dvidešimties minučių pokalbis, kuriame NBA Vasaros lyga nušviečiama iš vidaus.

Su klubo direktoriumi P.Motiejūnu bendravęs Rytis Kazlauskas išsiaiškino, kaip vyksta „Žalgirio“ atstovų darbas Jungtinėse Amerikos Valstijose ir kaip yra ieškomas komandos naujokas.

„Turime sutartis su skautais, kurie dirba ir padeda mums. Pagrindinis skautas ir mes su M.Schilleriu turime Whatsapp grupę, kurioje prieš kiekvienas rungtynes gauname žinutes, kad vienoje ar kitoje komandoje turime stebėti tam tikrus žaidėjus. Turime duomenų bazę, kurioje matome, kurie žaidėjai yra su kontraktais, kurie laisvi agentai. Su treneriu stebime ir matome, ar yra perspektyvos“, – „Žalgiris Insider“ skirtame interviu pasakojo P.Motiejūnas.

Klubo vadovas pokalbio metu taip pat atskleidė, kad į JAV jau atvyko kartu su treneriu turėdamas 3-4 komandą dominančių žaidėjų sąrašą.

„Kai kalbame apie šį sezoną, tai yra 3-4 pavardės, kurias stebime. Jeigu kalbėtume apie visų pozicijų žaidėjus, kurie yra su kontraktais, kurie yra G lygoje ir kuriuos yra matęs treneris, tada tas sąrašas yra 30-50 pavardžių. Dabar, kai žinome, ko mums reikia, sąrašas yra gana siauras“, – atskleidė „Žalgirio“ vadovas.

„Yra atrinktos pavardės, kurios labiausiai domina. Stebime, kaip jiems čia sekasi, ar gerai išanalizavome, kokia jų fizinė forma, kaip valdo komandą, kaip bendrauja su kitais žaidėjais. Gyvai pamatai daug daugiau. Kita dalis yra sportiniai dalykai – su vienu turėsime geresnę gynybą, su kitu – puolimą. Bandome sau nupiešti galutinį vaizdą ir priimti sprendimą“, – pasirinkimo kriterijus vardino P.Motiejūnas.

Pokalbio metu taip pat buvo aptariami Roko Jokubaičio ir kitų lietuvių pasirodymai, NBA dirbančių lietuvių pagalba bei kiti NBA Vasaros lygos virtuvės elementai.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.