Pavojų iš viršaus užfiksavęs kaunietis: kaip mes čia saugiai gyvenam – Kas vyksta Kaune

Pavojų iš viršaus užfiksavęs kaunietis: kaip mes čia saugiai gyvenam papildyta

Ketvirtadienio vakarą populiarios picerijos prieigose įamžintas incidentas, galėjęs baigtis labai liūdai. Savanorių prospekte veikianti picerija klientus pasitiko iš viršaus krintančiais plastiko gabalais.

„Kaip mes čia saugiai gyvenam!“ portalui atsiųstame vaizdo įraše sarkastiškai komentavo kaunietis, aprodydamas didelį plastmasės gabalą nusileidusį vos už kelių metrų nuo lauke sėdėjusių restorano klientų. Anot vyro, nedaug trūko, jog nuolaužos būtų užkirtusios ant vaiko.

„Ką tik nuo stogo nukrito plastiko gabalas „Can Can Pizza“, prie „Maxima“ malūno“, – rašė kaunietis.

Kaip matyti iš vaizdo įrašo, didžioji dalis nulūžusio fasado nusileido netoli restorano, kur pro šalį ėję žmonės galėjo susilaukti pavojingos staigmenos, o kita – ant šalia esančios mūrinės sienos.

Nors klientai ir restorano darbuotojai džiaugėsi, kad nuolaužos nenusileido į tuščią vietą, anot kauniečio, jos vos neužkrito ant vaiko.

„O jei vaikui ant galvos, kas būtų?“ – blogiausią scenarijų svarstė skaitytojas.

Papildyta rugpjūčio 19 dieną

Restoranų tinklo vadovė Rūta Grincevičienė atskleidė daugiau detalių apie pavojingą įvykį.

„Rugpjūčio 12 d. į kavinės „Can Can“, adresu Savanorių pr. 255 lauko terasą vėjas nuo pastato stogo atpūtė plastikines (poliuretano) plokštes. Kadangi esame patalpų nuomininkai, nuomojame patalpas iš Maxima grupės, nedelsiant kreipėmės į pastato administratorių, kuris paaiškino, kad poliuretano plokštes per aplaidumą buvo palikę neseniai pastato remonto darbus atlikę darbuotojai“, – teigė ji.

Incidento metu nenukentėjo nei klientai, nei darbuotojai.

„Po pakartotinės pastato apžiūros ir patikrinimo, gavome atsakymą iš pastato administratoriaus, kad pastatas ir terasa yra saugūs eksploatuoti, o visos poliuretano plokštės iškeltos. Dar kartą atsiprašome klientų už šį nesusipratimą“, – atsakyme rašė R. Grincevičienė.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.