Po ilgo karantino – kitoks pasiruošimas mokyklai: reikia ne tik sąsiuvinių ir įprastų mokyklinių prekių – Kas vyksta Kaune

Po ilgo karantino – kitoks pasiruošimas mokyklai: reikia ne tik sąsiuvinių ir įprastų mokyklinių prekių

Pasiruošimas rugsėjo 1-ąjai / „Urmo“ nuotr.

Vasara jau netrukus baigsis, o vaikus auginantiems tėvams sulig vasaros pabaiga prasideda rūpesčiai dėl artėjančių mokslo metų. Praėjusiais metais nemažai laiko mokantis nuotoliniu būdu kitokiomis nuotaikomis į mokyklą ruošiasi ir bendraamžių bei klasės atmosferos pasiilgę vaikai.

Kaunietė Jolanta su ketvirtoke dukra mokyklai ir artėjančiam rudens sezonui šiemet ėmė ruoštis kiek anksčiau. Kaip sakė prekybos miestelyje „Urmas“ sutikta moteris, šeima rugpjūtį ketina išvažiuoti atostogauti: „Todėl jau iš anksto apsiperkame, nes grįšime prieš pat mokyklą. Dabar laisviau, daugiau pasirinkimo ir mažiau užsiėmę pardavėjai – gali skirti daugiau laiko, paaiškinti, patarti. Labai tikimės, kad dukra galės eiti į mokyklą, nes jau pernai sakė pasiilgusi draugų.“

Pasiruošimas rugsėjo 1-ąjai / „Urmo“ nuotr.

Apsipirkti mokyklai atvykusi Diana iš Kaišiadorių ir jos aštuntokas sūnus taip pat viliasi, kad nuotolinis mokymas liko praeityje, rašoma prekybos miestelio „Urmas“ pranešime žiniasklaidai.

„Sūnus sparčiai auga, per karantiną mažai kur ėjo, todėl kai peržiūrėjau viską, ką turi, supratau, kad nieko beveik neturi ir viską išaugęs. Įsigijom daugiau sporto prekių, nes sūnus mėgsta sportuoti. Tuo pačiu dairomės ir šiltesnės  striukės. Labai tikimės, kad ne veltui ruošiamės ir bus galima normaliai eiti į mokyklą“, – kalbėjo Diana.

Pasak Kauno prekybos miestelio „Urmas“ marketingo vadovės Dovilės Lengvenienės, per karantiną išties mažai teko išeiti iš namų: „Tad ir drabužių garderobas liko neatnaujintas. Kalbant apie vaikus, prisidėjo dar ir tai, kad vaikai viską išaugo.

Pasiruošimas rugsėjo 1-ąjai / „Urmo“ nuotr.

Todėl šiemet ruošiantis į mokyklą reikia supirkti ne tik visas kanceliarines priemones, bet ir labai didelį kiekį drabužių, avalynės. Todėl jau dabar pas mus galima sutikti nemažai šeimų, kurioms čia patogu viską rasti vienoje vietoje: ir drabužius, ir kitus reikmenis mokyklai. Patogu tai, kad šalia nuolat dirbančių prekybininkų veikia ir didelė „Vagos“ mokyklinių prekių mugė.“

D. Lengvenienė sako, kad daugelis prekybininkų prekybos miestelyje dirba jau daug metų ir puikiai išmano visus mokyklinius reikalus – net ir tai, ko reikia vaikams einant į tam tikrą klasę.

„Gali patarti, kurios priemonės geresnės ar labiau tinka konkrečiam vaikui, taip pat pakonsultuoti dėl aprangos artėjančiam šaltajam sezonui. Aktualiausi dalykai ruošiant vaikus į mokyklą – ne tik uniformos, kurpinės, sportinė apranga, avalynė, aplankalai, rašikliai, pieštukai, sąsiuviniai ir kitos priemonės, bet ir šiltesnė apranga. Tai – striukės, kepurės, šalikai, pirštinės, batai. Ruduo ateina laba greitai, o daugeliui norisi įsigyti svarbiausius dalykus vienu ypu“, – kalbėjo D. Lengvenienė.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.