Praneša kauniečiai: vakar A1 kelyje įvykęs incidentas eismą stabdo ir šiandien – Kas vyksta Kaune

Praneša kauniečiai: vakar A1 kelyje įvykęs incidentas eismą stabdo ir šiandien

"Kas vyksta Kaune" grupės nuotr.

Ketvirtadienio vakarą A1 Vilnius-Kaunas-Klaipėda kelyje įvykusi avarija transportų priemonių eismą stabdo ir penktadienio rytą. Eismas A1 kelio atkarpa nuo Muravos sankryžos iki Kleboniškio jau atidarytas, tačiau čia driekiasi nauja spūstis.

„Link „Megos“ nesveikas kamštis…“ , – penktadienio rytą praneša vairuotojai ir priduria, kad vakarykščio įvykio vietoje vis dar darbuojasi specialiosios tarnybos.

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad ketvirtadienį apie 19.00 val. greitėjimo juostoje įvažiuojant į A1 kelią, Klaipėdos kryptimi, sunkvežimio vairuotojas nesuvaldė sąstato ir apvirto. Dėl įvykusio eismo įvykio apie 22.00 val. 1-1,5 val. trukmei buvo uždaryta A1 kelio atkarpa nuo Muravos sankryžos iki Kleboniškio.

Kaip penktadienio rytą informavo Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas(PGD), rugpjūčio 12 dieną 18.56 val. pranešta, kad Kaune, magistralėje A1 Vilnius-Kaunas-Klaipėda ties viešbučiu „Tėvynė“ sunkvežimis pametė krovinį, išsiliejo tepalai, nukentėjusių nėra.

Ugniagesių duomenimis vilkikas „Scania“ gabeno asfalto skutimo mašiną, kuri susvyravusi nukrito nuo platformos ir apvirto. Iš gabentos technikos išsiliejo apie 200 l dyzelino ir apie 200 l tepalo ant važiuojamosios kelio dalies ( 13×100 m. plote).

PGP užtvėrė įvykio vietą, sustabdė teršalų išsiplėtimą (panaudojo 100 kg biraus sorbento) ir surinko 20 l tepalų. Į įvykio vietą buvo atvykę magistralės priežiūros darbuotojai, atvežė papildomų priemonių tvarkyti kelio dangai. Vilkikas priklauso UAB „Kaslita“.

Realaus laiko informacija apie eismo sąlygas Kaune skelbiama čia.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA