Kaunietis pasipiktinęs: gyriau šią įmonę, bet labai nusivyliau – Kas vyksta Kaune

Kaunietis pasipiktinęs: gyriau šią įmonę, bet labai nusivyliau

Skaitytojo, R. Tenio nuotr.

Kas vyksta Kaune“ savaitgalį pasiekė apmaudo neslepiančio skaitytojo skundas dėl „eTransport“ teikiamų taksi paslaugų. Anot vyro, jis programėlėje dėl neaiškių priežasčių yra blokuojamas, o išsikviesti vairuotojo esą neįmanoma.

Kaip skundėsi portalo skaitytojas, „eTransport“ taksi programėlėje jis buvo užblokuotas „už nieką“. Taip pat esą rodoma, kad vairuotojo Kaune reikėtų laukti kone valandą – toks vežėjų „operatyvumas“ vyrą nustebino.

„Pastoviai naudojuosi, todėl kad „Boltkainos yra užkeltos. Ir taip „eTransport“ platformoje Kauno mieste vyksta jau antra diena. Pasiteiravus telefonu ir el. paštu niekas nieko nežino, esu labai pasipiktinęs“, – keistoku progamėlė pranešimu dalijosi skaitytojas.

Jis pridėjo „eTransport“ taksi net labai gyręs, tačiau šiuo momentu jais smarkiai nusivylęs. Išsikviesti šio vežėjo taksi kauniečiui taip ir nepavyko.

Išsiuntus užklausą „eTransport“ portale nurodytais kontaktais, atėjusiame komentare nurodoma, kad sistema nepatiria jokių trikdžių: „Keleivio paskyra, gali būti laikinai užblokuota, jeigu per aplikaciją yra kuriami melagingi iškvietimai – rasti vairuotojai labai daug kartų yra užsakomi ir atšaukiami.

Užsakymų paklausa per parą skiriasi, įtakos turi ir kitos aplinkybės – oro sąlygos, renginiai, kitų įmonių taikoma dinaminė kainodara ir t. t., tad natūralu, kad tam tikrais momentais net ir stambiai įmonei kaip mes nepavyksta suteikti paslaugos visiems. Norinčiųjų skaičius padidėja 300 proc. negu standartiškai iki 100 proc.“

„Kas vyksta Kaune“ primena „eTransport“ ženklais žymėtų automobilių vairuotojus ne kartą įsivėlus į nemalonumus. Pernai gruodį pažymėjimo neturintis taksi vairuotojas, anot liudininkų, sunkiai orientavęsis aplinkoje, atsitrenkė į kitą automobilį prie „Akropolio“. 2019-ųjų pavasarį įpykęs kaunietis įkrėtė į kailį prie taksi vairo sėdėjusiam girtutėliam vyrui. Skaitytojai užfiksavo šią prie „Girstučio“ duotą pamoką.

2017-aisiais „eTransport“ valdančiai sostinės įmonei „Dallis“ pareikšti įtarimai neapskaičius apie 5 mln. eurų mokesčių. Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba vykdė ikiteisminį tyrimą dėl galimo sukčiavimo, apgaulingo buhalterinės apskaitos tvarkymo, neteisėto praturtėjimo ir dokumentų klastojimo.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA