Kaunietis baksnoja į dar vieną piktžaizdę, bet savivaldybė ramina – Dainų slėnis pasikeis neatpažįstamai – Kas vyksta Kaune

Kaunietis baksnoja į dar vieną piktžaizdę, bet savivaldybė ramina – Dainų slėnis pasikeis neatpažįstamai

Skaitytojo nuotr.

Savaitgalį Dainų slėnyje apsilankęs kaunietis nustėro, kadaise Kauną puošusi erdvė nė kiek neprimena pakilios nuotaikos. Vyras pasigedo bent minimalios tvarkos, apsidžiaugtų ir naujais suoleliais. Tuo metu Kauno savivaldybė ramina – Dainų slėnio remonto projektas jau paruoštas, o Ąžuolyno pakraštys pasikeis neatpažįstamai.

„Matėt, kas vyksta Dainų slėnyje. Šiukšlynas čia, į kampus pridergta prie suoliukų, lai tvarko“, – pasipiktinimą reiškė nuotraukas atsiuntęs kaunietis.

Skaitytojo užfiksuotoje vaizdo medžiagoje matyti ir sulūžę suoleliai, ir vietomis nepjauta žolė, praėjimuose mėtosi šiukšlės. Visgi, kauniečio teigimu, Dainų slėnyje užtektų bent palaikyti tvarką, o vėliau galvoti ir apie visos erdvės atnaujinimą.

Pasikeis neatpažįstamai

Kaip naujienų portalui „Kas vyksta Kaune“ komentavo Kauno savivaldybės Statybos valdymo skyriaus vedėjas Vigimantas Abramavičius, šiais metais planuojama skelbti naują rangos darbų konkursą, o Dainų slėnis turėtų pasikeisti neatpažįstamai.

„Numatytas darbų atlikimo terminas – 12 mėnesių. Projektu numatoma rekonstruoti esamas dangas, tribūnų laiptus ir suoliukus. Po atlikėjų tribūnomis planuojama įrengti holą, persirengimo kambarius, tualetą, dušus, grimerines, pagalbines patalpas, elektros skydinę, tambūrą, apsaugos / administracijos patalpą ir laiptinę“, – būsimus darbus vardijo V. Abramavičius.

Taip pat, anot V. Abramavičiaus, visoje teritorijoje numatomas naujas apšvietimas, kurio pagrindinis akcentas – vertikalus šviesos spindulys. „Juo bus siekiama sukurti Dainų slėnio vietoženklį. Projekte taip pat numatomi kiti mažosios architektūros elementai: mediniai suoliukai, šiukšliadėžės ir dviračių stovai. Dainų slėnio projekto rengėjai: UAB „Metro architektūra“, – komentavo jis.

Poetiškesnė aplinka

Kauno Dainų slėnis – tradicinė Dainų švenčių vieta. Iš pradžių Dainų šventės vyko neišvaizdžioje Petro Vileišio aikštėje. Muzikai reikėjo poetiškesnės aplinkos, ją rado choro dirigentas ir kompozitorius Klemensas Griauzdė. 1937-asiais jo dėmesį patraukė bevardis slėnis – šlaitai Ąžuolyno pakraštyje.

Išmėginimui buvo suruoštos Joninių iškilmės, o po sėkmingo bandymo kompozitorius pasiūlė šią skambią vietą vadinti „Dainų slėniu“.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.