Įspėja kauniečius: nuo požeminės perėjos lubų byra tinko gabalai - Kas vyksta Kaune

Įspėja kauniečius: nuo požeminės perėjos lubų byra tinko gabalai atnaujinta

Skaitytojo nuotr.

Vėlų ketvirtadienio vakarą požemine pėsčiųjų perėja miesto centre ėjusiam kauniečiui teko žengti per stambokus tinko gabalus. Pasirodo, šie atitrūko nuo perėjos lubų – nors jos neaukštos, skaitytojo manymu, praeiviams gali kilti pavojus.

„Prie Aleksoto tilto esančioje požeminėje perėjoje vietomis patrūkinėjęs tinkas, yra ant žemės nukritusių lubų dalių. Visi žinome, kad šalia esančią Vilniaus gatvę remontuoja. Tačiau ar nereiktų ir čia bent kosmetinio remonto?“ – svarstė vyras.

Skaitytojo įsitikinimu, nors perėjos lubos ir nėra aukštos, tokiam luitui užkritus ant praeivio, pasekmės galėtų būti liūdnos. „Savivaldybė galėtų kaip nors bent atitverti ar padėti perspėjimus praeiviams…“ – siūlė skaitytojas.

Rekonstruojama Vilniaus gatvė

Kas vyksta Kaune“ dėl šios perėjos remonto savivaldybei išsiuntė užklausą. Gavę daugiau informacijos, papildysime.

Tuo metu primename, kad tai ne vienintelė nemaloni staigmena, kurią gyventojai pastaruoju metu užfiksavo Kauno požeminėse perėjose. Štai birželio antroje pusėje užėjus dideliems karščiams, „Aklųjų“ perėjoje pradėjo varvėti išsilydžiusi smala.

Atnaujinta liepos 27 d., 14.43 val.

Kauno savivaldybės Miesto tvarkymo skyriaus vedėjas Aloyzas Pakalniškis antradienį „Kas vyksta Kaune“ pateiktame komentare dėkojo pastabiems gyventojams, dėl kurių savivaldybė galėjo greitai sureaguoti ir problemą pašalinti.

„Kadangi jos neliko, tai ir papildomų apsaugos priemonių neprireikė. Šiuo metu mieste vykdoma išties nemažai projektų, todėl vienu metu visko sutvarkyti tiesiog neįmanoma. Tačiau Aleksoto tilto požeminė perėja yra planuose ir ateityje ji taip pat sulauks teigiamų pokyčių“, – kapitalinio remonto perspektyvas dėliojo A. Pakalniškis.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA