Kauniečiai domisi, kokiais nematytais augalais apsėti žalieji miesto plotai – Kas vyksta Kaune

Kauniečiai domisi, kokiais nematytais augalais apsėti žalieji miesto plotai

Skaitytojo nuotr.

Taikos prospekto praeiviai stebisi – naujai sutvarkyti plotai staiga sužaliavo keista augmenija. Ši primena įprastą veją, tačiau yra gerokai aukštesnė ir stambesnė.

Žmonės domisi, kokiais čia nematytais augalais apsėjo žalias vejas Taikos prospekte?“ – atvaizdais iš prospekto ir A. Baranausko gatvės sankryžos dalijosi skaitytojas.

Nuotraukose matyti palei naujai nutiestą šaligatvių želianti vešli augmenija. Portalo žiniomis, ši flora greit užkariavo takais ribojamą žemės plotą ir čia auga itin sparčiai.

Išsiuntus užklausą savivaldybei, paaiškėjo, kad visai ne miesto tvarkytojai pasirūpino šitokiu apželdinimu, o pati gamta sau rado laisvą vietą.

Kaip nurodė Miesto tvarkymo skyriaus vedėjas Aloyzas Pakalniškis, užfiksuotoje Taikos prospekto atkarpoje vis dar atliekami aplinkos tvarkymo darbai, kurių metu darbininkai šalina čia savaime suaugusias žoles.

„Jos jau netrukus bus išrautos, o vietoje jų – pasodinti estetiški atrodantys želdiniai, džiuginsiantys praeivių akis“, – „Kas vyksta Kaune“ pateiktame komentare patikino A. Pakalniškis.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA