Policija užfiksavo virš 1000 pažeidimų: dalis vairuotojų nesupranta už ką buvo sustabdyti – Kas vyksta Kaune

Policija užfiksavo virš 1000 pažeidimų: dalis vairuotojų nesupranta už ką buvo sustabdyti

Kauno AVPK nuotr.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Kauno apskr. VPK) pareigūnai, siekdami atkreipti vairuotojų dėmesį, ir toliau aktyviai vykdo įvairias policines priemones. Vien nuo birželio mėnesio pabaigos iki šios savaitės pradžios Kauno apskrityje užfiksuota apie 1,3 tūkst. Kelių eismo taisyklių (toliau – KET) pažeidimų.

Kauno apskr. VPK policijos pareigūnai gatvėse visą liepos mėnesį vykdo papildomą policinę prevencinę priemonę, kurios pagrindinis tikslas – užtikrinti eismo saugumą Kauno apskrityje ir nustatyti pavojingiausius KET pažeidimus. Šios priemonės metu ypatingai atkreipiamas dėmesys į pavojingą ir chuliganišką vairavimą, kai transporto priemonių vairavimas kelia grėsmę eismo saugumui.

Priemonės metu policijos pareigūnai taip pat tikrina, ar vairuotojai naudojasi saugos diržais, nevažiuoja esant draudžiamam šviesoforo signalui, ar sustoja prieš pėsčiųjų perėją, kai to reikalaujama pagal taisykles, ar vairuotojai nesinaudoja mobiliojo ryšio priemonėmis.

Priemonę vykdantys pareigūnai pasakoja, kad vis dar ne visi vairuotojai pareigingai laikosi KET reikalavimų. Štai vakar apie 10.00 val. Kaune, Raudondvario pl., sustabdytas automobilio „Volkswagen Touran“ vairuotojas (g. 1988 m.), už vairo naudojęsis mobiliuoju telefonu, teigė nė nesupratęs, kodėl jį sustabdė policijos pareigūnai, nors paaiškėjo, kad vyras už naudojimąsi mobiliuoju telefonu vairuojant baudžiamas jau nebe pirmą kartą.

Vairuotojui surašytas administracinio nusižengimo protokolas. Pareigūnų teigimu, priemonės metu nuo birželio 28 d. iki vakar, liepos 22 d., užfiksuoti 1348 įvairūs KET pažeidimai.

Bene daugiausiai pažeidimų išaiškino Kelių policijos valdybos pareigūnai. Minėtu laikotarpiu jie užfiksavo 373 pažeidimus, kai vairuotojai nepaisė šviesoforo spalvos signalo arba nesustojo prieš pėsčiųjų perėją praleisti pėsčiųjų. Dar beveik 200 vairuotojų nesegėjo saugos diržų.

Tokias policines prevencines priemones Kauno apskr. VPK pareigūnai planuoja vykdyti ir kitą savaitę. Dar viena papildomai vykdoma priemonė skirta ir elektrinių paspirtukų bei dviračių vairuotojams, siekiant atkreipti dėmesį į šių transporto priemonių vairuotojų daromus KET pažeidimus.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Rekomenduojami video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.