Kauno rajone duris atvėrė atnaujinta „Maxima“ parduotuvė – Kas vyksta Kaune

Kauno rajone duris atvėrė atnaujinta „Maxima“ parduotuvė

Asociatyvi / „Maxima“ nuotr.

Po atnaujinimo Garliavoje atidaryta lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ X formato parduotuvė, įsikūrusi Vytauto g. 105. Kaip skelbiama pranešime žiniasklaidai, investicijos į šios parduotuvės atnaujinimą siekia 400 tūkst. eurų.

Investuota į vidinį patalpų remontą, atnaujinta prekybinė bei saugos įranga. Šios parduotuvės prekybinis plotas viršija 644 kv. m, o bendrasis plotas siekia beveik 900 kv. m. Joje veiks trys įprastos ir keturios savitarnos kasos.

„Šią parduotuvę uždarėme gegužės pradžioje, o po beveik dviejų mėnesių kviečiame pirkėjus įvertinti atnaujintą parduotuvę. Tikiu, kad Garliavos gyventojus maloniai nustebins atnaujintas parduotuvės vidus“, – pranešime cituojama „Maximos“ komunikacijos ir įvaizdžio departamento direktorė Ernesta Dapkienė.

Atnaujintoje „Maximoje“ pirkėjų patogumu rūpinsis 30 darbuotojų. Šioje parduotuvėje, kaip ir kitose, padidintas dėmesys skiriamas darbuotojams – prekybos tinklas skelbia esamus ir būsimus darbuotojus apdraudęs specialiu draudimu nuo koronaviruso.

Parduotuvė atnaujinimui buvo uždaryta gegužę. Tai – vienintelė parduotuvė Garliavoje. Šiuo metu prekybos tinkle veikia 253 parduotuvės.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA